Автор Тема: Некоректна робота "особистого кабінета" облгазів  (Прочитано 624 раз)

Yevgeniy

  • Гість
Як, побутового Споживача, дуже турбує питання  роботи “особистого кабінету” в облгазах.
Типовий договір постачання  газу побутовому споживачу регулюється Постановою НКРЕКП № 2500, в данній Постанові чітко зафіксовано, для  яких цілей використовується “особистий кабінет”

Постанова НКРЕКП №2500 передбачає “особистий кабінет - особиста веб-сторінка Споживача на веб-сайті Постачальника, що містить персоніфіковані дані Споживача, статистичні дані про ціни та нарахування і сплату за Договором та іншу інформацію, пов’язану з виконанням Договору”

 “Особистий кабінет” є комунікативним засобом між Споживачем та Постачальником, та використовується для відслідкування статистичної інформації котра стосується використаних кубів газу та фінансових питань.

Головна важливість “особистого кабінету” в тому, що він містить персонифікованні данні Споживача та статистичні данні про спожитий газ та фінансові кошти, тобто вся інформація повинна належним чином відображатись, щоб не порушувались права Споживача. Споживач повинен мати чітку інформацію про: скільки в нього коштів залищилось на балансі в разі переплати, скільки від отримав субсидії в разі якщо він отрнимує субсидії, за скільки кубів газу він сплатив, скільки кубів газу він використав, вся ця інформація повинна мати чіткий прозорий  вигляд.

Сьогоденна робота “особистого кабінета” облгазів- це тотальне порушення прав Споживача на отримання  чіткої інформації.

Для того щоб пояснити в чому це відбувається приводжу декілька прикладів:
 Не має чіткого згрупування інформації, куби газу вказуються окремо, сплачені кошти вказуються в окремій графі. Чому облгази не зведуть в одну графу відображання спожитих кубів газу та кошти, щоб споживач бачив за скільки він сплачує.

Відбуваються не зрозумілі зміни не відомо на яких підставах змінюється інформація в особистому кабінеті, завищуються показники кубів Постачальнкиом, тобто Споживач може отримати на кінець дописані куби газу які він не споживав.

Також наноситься шкода особистому майну споживача, коли заходишь на сайт облгазу, з легкістю можна отримати віруси, які потім наносять суииєвою шкоди ПК  та доводиться переустановлювати програмне забезпечення.

Хотілось би звернутись до НКРЕКП, як контролюючого органу та запитати, чи будуть вони проводити перевірку програмного забезпечення на якість які встановили облгази?
Чи будуть забов’язані постачальники вдосконалити роботу “особистого кабінету”, щоб Споживач мав чітке відображення інформації в особистому кабінеті та не потурались його права постачальником монополістом.