Автор Тема: примерная стоимость электроэнергии за месяц  (Прочитано 1668 раз)

new_horror

  • Гість
Интересна стоимость электроенергии для института репродуктивной медицины http://www.irm.ua/ или любого другого института медицины .

Kievenergo

  • Гість
ПАТ «КИЇВЕНЕРГО» в межах компетенції надає наступну інформацію:
Відповідно до Постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), від 13.06.2016 № 1129 єдині тарифи для всіх споживачів електричної енергії 1 та 2 класів напруги на території України (крім населення) встановлюються щомісячно виходячи із положень Порядку ринкового формування роздрібних тарифів на електричну енергію (Порядок), що відпускається споживачам.
Згідно з Порядком рішення НКРЕКП щодо затвердження єдиних роздрібних тарифів щомісяця оформлюється постановою НКРЕКП та надсилається постачальникам не пізніше ніж 23 числа місяця, що передує розрахунковому.
ПАТ «КИЇВЕНЕРГО» – енергопостачальне підприємство, яке у своїй діяльності керується затвердженими НКРЕКП тарифами, без права внесення будь-яких змін.
На травень поточного року  роздрібні тарифи для всіх споживачів електричної енергії (крім населення) затверджені постановою НКРЕКП від 24.04.2017 № 538.
Зважаючи, що як правило, інститути медицини, в тому числі інститут репродуктивної медицини відносяться до споживачів 2 класу напруги, у травні 2017 року встановлено наступний тариф, а саме: 1,6181 грн за 1 кВтч (без ПДВ).
З інформацією щодо діючих тарифів Ви можете ознайомитись на офіційному сайті ПАТ «КИЇВЕНЕРГО» – www.kyivenergo.ua.