Автор Тема: За чий кошт проводиться перенесення лічильника на фасад будинку .  (Прочитано 1856 раз)

Ігор 100

  • Гість
В мене є приватна майстерня (підприємець) . Нещодавно мене повідомили про вимогу перенесення лічильника на фасад будинку. При тому, що у 2001р.  ввід в експлуатацію приладів обліку був зроблений з усіма тех. нормами . За цей період проводились повірки та заміна лічильників згідно вимог про облік, жодних перешкод до доступу лічильника не має. Але тепер ще й перенесення лічильника на фасад будинку за мій кошт . Ввід у будинок повітряний , кабель ізольований та броньований, до самого лічильника і прокладений по поверхні стіни . Перенесення аргументують тим ,що можливо я можу підключитись до даного вводу в тому місті де кабель входить у стіну , тобто в стіні.  Я взагалі не проти, але чому за мій кошт (досить не мала сумма), за перенесення ,хоча ініціатором є енергопостачальник ?

Ігор 100

  • Гість
І що . Держенерго нагляд не має відповіді ? Чи заборонили відповідати ?

Нечипорук В.

  • Гість
Держенергонагляд зараз під реорганізацією, тому не спроможний відповідати на форумі.
Дана вимога не має законодавчого обгрунтування, тому її треба розглядати, як ініціативу енергокомпанії, яка має реалізуватись за її кошти на основі проекту погодженого з Вами, як власником обєкта. Актуальна саме така письмова відповідь енергокомпанії.
Пригадайте чи не підписували Акту технічної перевірки вузла обліку. В такому акті може бути "між рядків" вписано висновок про "якусь" невідповідність та вимога усунути. Подібний запис акту необхідно кваліфікувати, як "нікчемний".

Ігор 100

  • Гість
Саме так і є . Мною був підписаний акт перевірки та  вимога про перенесення зг. п. 1,5,6 ПУЕ . А також дали мені зразок заяви,де вже написано що я прошу перенести лічильник і всі витрати беру на себе . А от даної заяви я не підписував , аргументуючи тим , що я їх нічого не прошу, а тому в мене є сумнів, що до оплати і пізніше приніс їм заяву трохи з іншим змістом.
Вивчаючи ситуацію ,я не знайшов жодного нормативно правового акту де б , було чітко вказано ,що ця процедура у моєму випадку має проводитись за мій кошт. Але є документ НКРЕКП де врегульовуються питання оплати . І там чітко сказано - як що прилад був введений в експлуатацію без зауважень і прийнятий комісією , то всі зміни, які виникають при його обслуговувані і без порушень , виконуються за кошт ініціатора. Тому прошу зробити перенесення за рахунок енергопостачальника , тобто ініціатора.

Нечипорук В.

  • Гість
Рекомендація відображена в п.1.5.6 ПУЕ розглядається на стадії первинного проектування вузла обліку. По вже існуючому обєкту побутового споживача ПКЕЕН не встановлюють обов'язку вносити зміни в існуюче  проектне рішення (винесення на фасад) по згаданій незаконній вимозі. По ПКЕЕн енергокомпанія не має права застосовувати до споживача жодні санкції, при невиконанні споживачем подібного припису.