Автор Тема: Конвекторне опалення  (Прочитано 1639 раз)

Vitalii lawyer

  • Гість
Конвекторне опалення
« : 24 Квітень 2017, 06:55:57 »
Хочу підключити конвектори для опалення квартири у багатоповерховому будинку. Для цього цікавить така інформація: - Яка дозвільна потужність (кВт) на квартиру у багатоповерховому будинку? - Чи потрібно переробляти проектну документацію для встановлення двозонного лічильника?

Kharkivenergy

  • Гість
Re: Конвекторне опалення
« Reply #1 : 25 Травень 2017, 10:20:47 »
Дозволена потужність електричної установки на окрему квартиру в багатоповерховому будинку визначається в договорі про користування електричною енергією та електричною частиною узгодженого будівельного проекту.
   Що стосується встановлення багатотарифного засобу обліку, переробляти проектну документацію не потрібно. Відповідно до п. 12 “Правил користування електричною енергією для населення”: “У разі вибору побутовим споживачем іншого виду тарифу на електричну енергію або у разі встановлення у приватному домогосподарстві генеруючої установки електророзподільне підприємство надає такому побутовому споживачу послуги з приведення вузла обліку відповідно до вимог нормативно-технічних документів та законодавства протягом трьох днів у містах та п'яти днів у сільській місцевості від дня оплати побутовим споживачем цих послуг.
   Під час розрахунку вартості з облаштування вузла обліку електророзподільним підприємством враховуються:
- матеріальні витрати на виконання робіт (надання послуг), до складу яких входить вартість використаної ним власної сировини, матеріалів, виробів (засобів обліку), конструкцій;
- вартість використання машин і механізмів, які застосовуються для виконання цих робіт (послуг);
- вартість прямих витрат, які пов'язані з оплатою праці працівників, що задіяні у виконанні цих робіт (наданні послуг).
У розрахунку вартості з облаштування вузла обліку не враховується вартість роботи з первинної параметризації засобу обліку. Первинна параметризація засобу обліку для побутового споживача забезпечується за рахунок електророзподільного підприємства.
Побутовий споживач має право самостійно придбати засіб обліку, який пройшов державну повірку або метрологічну атестацію (має пломбу з відбитком повірочного тавра), та надати його разом з паспортом засобу обліку електророзподільному підприємству для встановлення на своєму об'єкті.
Під час купівлі засобу обліку побутовий споживач повинен керуватися рекомендаціями електророзподільного підприємства щодо технічних характеристик такого засобу обліку, оприлюдненими на його веб-сайті.
Електророзподільне підприємство повинно прийняти в експлуатацію наданий побутовим споживачем засіб обліку з підтвердженням наявної державної повірки або метрологічної атестації та поставити його на свій баланс.
У разі встановлення на об'єкті побутового споживача засобу обліку, наданого цим споживачем електропостачальнику (електророзподільному підприємству), в калькуляції з облаштування вузла обліку не враховується вартість засобу обліку електророзподільного підприємства”.