Автор Тема: Тарифи  (Прочитано 1682 раз)

Степан С

  • Гість
Тарифи
« : 22 Березень 2017, 14:01:57 »
Прошу надати інформацію на кого поширюється тариф село не газифіковане і які документи необхідно надати для того щоб користуватися цим тарифом. Наперед вдячний за відповідь.

ПАТ Прикарпаттяобленерго

  • Гість
Re: Тарифи
« Reply #1 : 18 Квітень 2017, 12:59:43 »
Шановний споживач!

Взаємовідносини між громадянами та енергопостачальниками регулюються Правилами користування електричною енергією для населення (далі – ПКЕЕН). Відповідно до п. 19 ПКЕЕН розрахунки населення за спожиту електричну енергію здійснюються за діючими тарифами (цінами) для населення на підставі показань приладів обліку. 
Величина та порядок застосування тарифів на електроенергію регламентується постановами Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (далі - НКРЕКП). Наразі розрахунки за спожиту електроенергію із населенням проводилися відповідно до постанови НКРЕКП № 220 від 26.02.2015.
Згідно з п. 1.3 "Тарифів на електроенергію, що відпускається населенню" населенню, яке проживає в багатоквартирних будинках, не газифікованих природним газом і в яких відсутні або не функціонують системи централізованого теплопостачання,                електрична енергія в період з 1 жовтня по 30 квітня (включно) за обсяг, спожитий до 3000 кВт/год електроенергії на місяць (включно) відпускається за тарифом 75,00 коп. без ПДВ за 1 кВт/год. За обсяг, спожитий понад вказаного обсягу, електрична енергія відпускається за тарифом 140,00 коп. без ПДВ за 1 кВт/год.   
Багатоквартирний будинок (відповідно до Державного класифікатора будівель та споруд    ДК 018-2000, затвердженого і введеного в дію наказом Держстандарту України від 17.08.2000 № 507) - це житловий будинок з трьома і більше квартирами. Слід зауважити, що норми вищезгаданого п. 1.3 не поширюються на жителів індивідуальних житлових будинків, що проживають у населених пунктах, не газифікованих природним газом. Такі споживачі здійснюють розрахунки за електричну енергію за тарифом населення, яке проживає в місті.
    На підставі відомостей, наданих місцевими органами влади та Державної інспекції з енергетичного нагляду за режимами споживання електричної і теплової енергії в Івано-Франківській області, в ПАТ "Прикарпаттяобленерго" є наявний перелік усіх споживачів, які мешкають у багатоквартирних будинках на території не газифікованих природнім газом населених пунктів.

З повагою,
ПАТ "Прикарпаттяобленерго"