Автор Тема: По газопостачанню  (Прочитано 3277 раз)

Offline PASHA

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 4
    • Перегляд профілю
По газопостачанню
« : 19 Грудень 2011, 14:31:03 »
Доброго дня!
Чи потрібно оформлювати Державний Акт на право постійного користування земельною ділянкою під трубопроводо та їх споруди ( мається на увазі газорегуляторні пункти( ГРП), шафові регуляторні пункти (ШРП)?
Кому належить земля під ГРП та ШРП?
 Дайте будьласка роз'яснення по вищевказаному питанню?
Дякую за увагу

Offline НКРЕ

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1132
  • На особисті повідомлення не відповідаю
    • Перегляд профілю
Відповідь НКРЕ
« Reply #1 : 26 Грудень 2011, 14:32:58 »
Відповідно до статті 9 Закону України «Про трубопровідний транспорт» місцеві органи державної виконавчої влади, представницькі органи та органи місцевого самоврядування у межах своїх повноважень погоджують розміщення споруд та інших об'єктів трубопровідного транспорту на землях, наданих у користування підприємствам трубопровідного транспорту згідно із Земельним кодексом України.
Згідно з частиною третьою статті 126 Земельного кодексу України право постійного користування земельною ділянкою посвідчується державним актом на право постійного користування земельною ділянкою.
Враховуючи вищевикладене, землі, на яких розміщенні об’єкти трубопровідного транспорту, повинні бути у постійному користуванні підприємства трубопровідного транспорту, що посвідчується державним актом.
Окремо зазначаємо, що відповідно до пункту 1 Положень про Державне агентство земельних ресурсів України, затверджених Указом Президента України від 08.04.2011 №445, Державне агентство земельних ресурсів України (Держземагентство України) є центральним органом виконавчої влади з питань земельних ресурсів, діяльність якого спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра аграрної політики та продовольства України (далі-Міністр), входить до системи органів виконавчої влади і забезпечує реалізацію державної політики у сфері земельних відносин.
Таким чином, за більш детальними роз’ясненнями щодо необхідності оформлення державного акту на право постійного користування земельною ділянкою доцільно звернутися до Держземагентства України.
НКРЕ