Автор Тема: Підключення смт. Гостомель, пров. Мальовничій 1а  (Прочитано 1569 раз)

faleev

  • Гість
ЖК "Чешский Двор", смт. Гостомель, пров. Мальовничій, будинок 1а. Багатоквартирний будинок зданий в експлуатацію, та, зі слів забудовника, підключений до мереж Київобленерго через КТП-947.

Протягом декількох місяців забудовник стверджує, що з його боку виконані всі необхідні дії щодо підписання прямих поговорів між мешканцями згаданого будинку та ПАТ Київобленерго, але до сьогодні ніяких договорів немає. З цього приводу в мене є декілька запитань:

1. Як можна дізнатись поточний стан справ із підписанням прямих договорів (колл-центр в питань приєднань таких довідок не дає)? Чи виконані всі необхідні умови з боку забудовника? Якщо так, то що гальмує процес підписання прямих договорів?

2. В електротехнічній шафі через яку безпосередньо подається живлення в квартири будинку і в якій знаходяться лічильники електричної енергії відсутні (чи не передбачені взагалі) спеціальні отвори що дають можливість контролю та зняття показань лічильників. Звісно що шафу зачинено на замок. Виникає питання: яким чином мешканці можуть самостійно контролювати об`єми спожитої електроенергії?

ПАТ Київобленерго

  • Гість
  Шановний faleev!

  Важливою умовою для укладення Договорів про користування електричною енергією з власниками квартир з відповідним застосуванням тарифів на електроенергію є закінчене будівництво об’єктів у відповідності з визначеними чергами будівництва та узгодженими проектними рішеннями щодо влаштування внутрішнього електрообладнання, визначення дозволеної до використання потужності окремих приміщень будинку, комутаційних автоматичних вимикачів захисту та комерційних засобів обліку (типів та місць встановлення лічильників).
  Згідно з положеннями ПКЕЕН, істотними умовами, які повинні бути врегульовані перед підписанням індивідуального договору зі споживачем, є точка продажу електричної енергії даному споживачу, дозволена до використання потужність та комерційний облік електричної енергії (тип лічильника, місце його встановлення).
  Дана інформація повинна міститися в проекті внутрішнього електропостачання будинку, який, в свою чергу, повинен бути погоджений постачальником електричної енергії, тобто ПАТ «Київобленерго». При цьому, загальна потужність по об’єкту архітектури - багатоквартирному будинку не може бути вищою за потужність, передбачену технічними умовами.
  ПАТ «Київобленерго» погоджено проект внутрішнього електропостачання багатоквартирного будинку за адресою: смт.Гостомель, пров. Мальовничій, будинок 1а.
 
  03.02.2017 відповідно до звернення балансоутримувача Товариством виконано перевірку змонтованої схеми електричних мереж, в т.ч. вузлів обліку та струмообмежуючих пристроїв на відповідність наданим проектним рішенням. За результатами перевірки надано зауваження.

  Для підписання прямих договорів мешканців багатоквартирного будинку з ПАТ "Київобленерго" необхідно виконати наступне:

  1. Усунути надані зауваження, а саме, привести схему внутрішнього електропостачання житлового будинку, по-квартирного обліку та засобів обліку на загально будинкові потреби відповідно до нормативно-технічної документації (проектних рішень).

  2. Після виконання проектних рішень (технічних заходів) по внутрішньому електропостачанню житлового будинку, ще раз звернутися в Ірпінський районний підрозділ ПАТ «Київобленерго» з відповідною заявою для проведення персоналом Товариства перевірки змонтованої схеми електричних мереж, в т.ч. вузлів обліку та струмообмежуючих пристроїв на відповідність наданим проектним рішенням.

  3. При відсутності зауважень щодо змонтованої схеми електричних мереж багатоквартирного житлового будинку, балансоутримувачу будинку звернутись в Ірпінський районний підрозділ ПАТ «Київобленерго» із заявою щодо укладення Договору про постачання електричної енергії (внесення змін в існуючий договір) для електрозабезпечення технічних цілей багатоквартирних житлових будинків (освітлення дворів, східців і номерних знаків, робота ліфтів, насосів та замково-переговорних пристроїв, що належать власникам квартир, тощо).
  З метою електропостачання об’єктів не побутового призначення (офісних та нежитлових приміщень, котелень, свердловин, тощо) відповідні точки обліку можуть бути включені в договір про постачання електричної енергії, що буде укладатися з балансоутримувачем будинку, для розрахунків за електричну енергію за роздрібними тарифами. В іншому випадку, відповідні договори про постачання електричної енергії повинні бути укладені з кожним власником такого об’єкту на підставі його окремого звернення.

  4. В подальшому, після визначення всіх власників квартир багатоквартирного житлового будинку, балансоутримувач будинку надає список власників квартир житлового будинку, їх заяви про намір укладення з Товариством договору про користування електричної енергії, копії їх паспортів, довідок про присвоєння ідентифікаційного коду та документів на право власності або користування квартирою. У разі, якщо власник квартири має право на встановлену законодавством пільгу, до його заяви додатково повинні бути прикладені документи, що це підтверджують.

  З повагою,
ПАТ «Київобленерго»

faleev

  • Гість
Доброго дня!

Чи можна якось дізнатися про поточний стан справ із заключенням прямих договорів з мешканцями? Зі слів забудовника, всі зауваження виправлені і, наразі, слова за Київобленерго. Чи відповідає ця інформація дійсності, і, якщо так, то коли очікувати заключення договорів?

Дякую!