Автор Тема: Акт розмежування з неіснуючим Інститутом  (Прочитано 1610 раз)

vovo

• Гість
Доброго дня, підкажіть будьласка як передати на баланс оператору ГРС "безгосподарський" газопровід?
Так сталось, що власник газоспоживаючого обладнання з року в рік заключав договора на обслуговування газових мереж та обладнання з оператором ГРС в тому числі на "чужі" газопроводи. На даний час необхідно підписати троьох сторонній акт розмежування балансової належності в якому буде наш споживач, власник підвідних газових мереж (інститут якого нема в природі) та оператор ГРС. При формуванні вищезгаданого акту вияснилось, що частина газових мереж нікому не належить вже багато років, а якщо бути точним то газові мережі були побудовані в 60* роках минулого століття і замовником був Інститут (при необхідності уточню який). Прошу, будьласка, підкажіть як передати "безгосподарські" якщо можна так їх назвати газові мережі оператору на баланс??? Або чи можливо оформити права власності на безгосподарський газопровід якщо є тільки один власник газоспоживаючого обладнання? Чи можливо має право Оператор ГРС взяти на себе балансову відповідальність за "безгосподарський газопровід" без вирішення майнових прав?
Дякую!

Провокашка

• Гість
Якщо оператор ГРС відмовляється прийняти у власність газопровід, то законодавчий механізм врегулювання в Цивільному кодексі:
Стаття 335 Про набуття прав власності на безгосподарне майно, або
Стаття 344 власність за набувальною давністю. Дефакто споживач тривалий час діяв, як власник (підписував договори).

vovo

• Гість
Дякую за відповідь ;)
Оператор ГРС не відмовляється але і не погоджується! Насправді я думаю йому в облом здійснювати якісь дії )
Я так розумію оператор ГРС теж тільки через той кодекс тобто через судове рішення може прийняти на баланс той газопровід? Чи не регламентуються якимись іншими документами методи оформлення нічийних газопроводів саме у власність чи на обслуговування оператору ГРС? І на скільки мені відомо акт розмежування не вирішує майнових прав... тобто чи можна оформляти акт розмежування балансової належності де "нічийний" газопровід був би на тій чи іншій стороні?