Автор Тема: Як відбитися від звинувачень у втручання в роботу лічильника  (Прочитано 2706 раз)

Alarik

  • Гість
Доброго дня,

4 роки тому був придбаний приватний будинок з індивідуальним газовим опаленням. На початку цього року лічильник зняли на повірку, повісили свій з обмінного фонду.
На момент зняття ніяких зауважень з боку газовиків не було. Контролер приходив щомісяця, зауважень теж не було.Тепер кажуть, що заводська пломба "не така" і направляють лічильник на експертизу на предмет несанкціонованого втручання.
З мого боку ніяких таких дій не було. Можливо, попередній власник щось робив. Які аргументи можна навести на експертизі, аби не було санкцій до мене?

Нечипорук В.

  • Гість
1.Чи була дотримана процедура зняття лічильника на повірку в частині його пакування ,пломбування пакету, фіксації цих обставин? В Кодексі є.
2.Ініціювати матеріалознавчу експертизу, якою  оцінять(може) термін підміни пломби. Придбання будинку несе новому власнику багато різних ризиків в частині прихованих "скелетів у шафі". Передбачливі замовляють позапланову перевірку як електричних так і газових лічильників.

Solovey

  • Гість
Вони складали з вами договір на постачання,і записана та сама пломба що на лічильнику, Якщо на час замінни не було претензій і не був складенний АКТ на порушення за ВАШИМ підписом.Ви розписувались тільки за замінну? ТЕПЕР !Нічого не підписуйте!Ні на що не погоджуйтесь.ВИ не повинні знати яке держ тавро правильне,на це є постачальник і держстандарт!Це новий вид шахрайства в постачальних компаніях!Вони знімають лічильник і через кілька днів предявляють різні претензії!Вони могли підмінити пломбу самі,після заміни лічильника,пошкодити його і після будуть розводити на гроші!.Розрахунок на лоха!Можете трохи полошаритись (перд тим найміть адвоката),записуйте все на диктофон ведіть відео-фото фіксацію,після можете предявити моральні збитки.На час замінни ВИ ні в чому не винні !  ;D  Якщо не крали не здавайтесь!Є """ЗАКОН ЗБЕРЕЖЕННЯ ЕНЕРГІЇ!""""А якщо крали , тоді платіть!Дивіться за датами коли міняли і коли предявили претензії  ;D !За граматичні помилки вибачайте ,я три роки і два місяці тому заново вивчав АЛФАВІТ,і перших дві неділі я від товарища по палаті (царство йому небесне!).УКРАЇНСЬКУ МОВУ починав вчити ,з нецензурної лексики! ;D

mafffri

  • Гість
На момент снятия счетчика на поверку должен был быть составлен соответствующийакт, где написано было, что нарушений нет или описаные такие. В любом случает отсутствие такого акта может бытьповодом для жалобы в выше стоящие инстанции про нарушение при снятии счетчика.

Лейла

  • Гість
Только если счетчик снимается на экспертизу может идти речь о несанкционированном вмешательстве или срыве пломбы и т.п. При этом счетчик обязательно пакуется в пакет и пакет пломбируется. Составляется акт про порушення по Кодексу и Акт про виявлені порушення согласно 619 Наказа, в акте про демонтаж счетчика указаны все пломбы на пакете. Только при такой ПРОЦЕДУРЕ СЧЕТЧИК НАПРАВЛЯЕТСЯ НА ЕКСПЕРТИЗУ и только госповеритель может выдать акт про експертизу с официальным заключением о несоответствии пломбы.
Если счетчик снимался на поверку, то проводится только поверка. И если в лаборатории при проведении поверки они заподозррили несоответсвие пломбы, то уже ничего предъявить не могут, т.к. пусть теперь докажут, что не они ее заменили после демонтажа.
Так же, если счетчик на момент проведения експертизы был не поверенный, т.е. просрочена дата поверки, то ничего не донасчитывается