Автор Тема: Подключение новостройки к сети электроснабжения  (Прочитано 1177 раз)

Сапожник

  • Гість
Добрый день,
Аналогичный вопрос поднимался в параллельной теме к представителям Киевоблэнерго. http://forum.nerc.gov.ua/index.php?topic=2062.0
Цитувати
Шановний споживач!
     Відносини між громадянами (споживачами електричної енергії) та енергопостачальником регулюються Правилами користування електричною енергією для населення (далі по тексту - ПКЕЕН), затвердженими постановою № 1357 КМ України від 26.07.1999 зі змінами та доповненнями та Правилами користування електричною енергією, затвердженими постановою НКРЕ № 28 від 31.07.1996 зі змінами та доповненнями (далі - ПКЕЕ). Дані правила є обов’язковими для виконання споживачами електроенергії, а також для підприємств, які здійснюють передачу та постачання електроенергії.
     Як Ви вірно зазначили у своєму зверненні, станом на сьогоднішній день по відношенню до ПАТ «Київобленерго» за адресою м. Вишневе, вул. Південна, 5Б, числиться будівельний майданчик, електропостачання якого здійснюється за відповідним договором із забудовником.
     Згідно з частиною 1 ст. 67 Господарського кодексу України та відповідно до статті 26 Закону України «Про електроенергетику» і пункту 3 ПКЕЕН, взаємовідносини між побутовим споживачем та ПАТ «Київобленерго» регулюються Договором «Про користування електричною енергією» (далі - Договір).
     Важливою умовою для укладення Договорів з власниками квартир з відповідним застосуванням тарифів на електроенергію є закінчене будівництво об’єктів у відповідності з визначеними чергами будівництва та узгодженими проектними рішеннями щодо влаштування внутрішнього електрообладнання, визначення дозволеної до використання потужності окремих приміщень будинку (в т.ч. квартир), встановлення комерційних засобів обліку електричної енергії і застосування комутаційних автоматичних вимикачів захисту.
     Звертаємо Вашу увагу, що згідно положень ПКЕЕН істотними умовами, які повинні бути врегульовані перед підписанням індивідуального договору з споживачем є точка продажу електричної енергії даному споживачу, дозволена до використання потужність та комерційний облік електричної енергії (тип лічильника, місце його встановлення, держповірка, початкові показники та інше).
     Дана інформація повинна міститься в проекті внутрішнього електропостачання будинку, який в свою чергу повинен бути погоджений постачальником електричної енергії, тобто ПАТ «Київобленерго». При цьому, загальна потужність по об’єкту архітектури - багатоквартирному будинку не може бути вищою за потужність, передбачену технічними умовами.
     Для укладання індивідуальних договорів з власниками квартир багатоквартирного житлового будинку забудовнику або балансоутримувач будинку необхідно підтвердити повне виконання вимог нормативно-технічних документів щодо зовнішнього електропостачання та виконати наступне:
1. Замовити проект внутрішнього електропостачання житлового будинку (проект готує організація, що має ліцензію на проектування електричних мереж) із розбивкою дозволеної до використання потужності на загально - будинкові потреби будинку, офісні/нежитлові приміщення (у разі їх наявності) та по кожній окремій квартирі в межах загальної по будинку потужності, що була визначена виданими забудовнику технічними умовами на приєднання та відповідно реалізована шляхом забезпечення схеми зовнішнього електропостачання;
2. Проект внутрішнього електропостачання житлового будинку погодити в центральному офісі ПАТ «Київобленерго» (за адресою: м. Київ, вул. Стеценка, 1-а) на відповідність вимогам Правил улаштування електрообладнання (ПУЕ);
3. Привести схему внутрішнього електропостачання житлового будинку, по-квартирного обліку та засобів обліку на загально-будинкові потреби і офісні/нежитлові приміщення (у разі їх наявності) відповідно до нормативно-технічної документації (проектних рішень);
4. Після виконання проектних рішень (технічних заходів) по внутрішньому електропостачанню будинку, звернутися в районний підрозділ ПАТ «Київобленерго» з відповідною заявою на проведення перевірки та врегулювання договірних відносин щодо постачання електричної енергії згідно ПКЕЕ та ПКЕЕН.

     З повагою, ПАТ «Київобленерго».

Не могли бы вы подсказать, была ли какая-либо заявка на подключение сданного дома по адресу Киев, улица Михаила Донца, д. 2-а, а также:
  • Кто заявитель
  • Кто ответственное лицо за исполнение
  • На какой стадии рассмотрение
  • В какие сроки планируется подключение
  • Если в рассмотрении отказано, то по какой причине
« Останнє редагування: 16 Січень 2017, 21:40:23 від Сапожник »

Kievenergo

  • Гість
Доброго дня!
ПАТ «КИЇВЕНЕРГО» в межах компетенції надає наступну інформацію:
Нині до ПАТ «КИЇВЕНЕРГО» надійшло звернення замовника будівництва                        КП «ЖИТЛОІНВЕСТБУД-УКБ» щодо укладення договору про постачання електричної енергії житлового будинку за адресою: вул. Донця Михайла, 2-А з експлуатуючою організацією. Про результати розгляду звернення заявника буде повідомлено у терміни, визначені законодавством України.
Інша запитувана Вами інформація не може бути надана ПАТ «КИЇВЕНЕРГО», оскільки містить відомості про об’єкт електропостачання іншої юридичної особи та є конфіденційною інформацією ПАТ «КИЇВЕНЕРГО», отриманою в процесі виробничої діяльності, тобто інформацією з обмеженим доступом.
Таким чином, з приводу отримання вищезазначеної інформації рекомендуємо звернутись безпосередньо до КП «ЖИТЛОІНВЕСТБУД-УКБ».