Автор Тема: Зміна меж стандартного приєднання до 160кВт  (Прочитано 1000 раз)

EnergySolutions

  • Гість
17.11.2016 року Міністерством юстиції України затверджено Постанову НКРЕКП  "Про затвердження Методики розрахунку плати за приєднання електроустановок до електричних мереж" відповідно до  нової редакції зі змінами.

у Нас питання:
Коли Замовник може подавати пакет документів до ПАТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" для отримання ТУ Стандартного приєднання за умови, що розрахункова потужність електроприймачів буде складати 160кВт і відстань від найближчої точки забезпечення потужності складає 50м.
Із попередніх консультацій за телефонами ПАТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" була отримана віповідь: після Нового року.
Чому після Нового року?
Просимо вказати конкретні дати посилаючись на нормативні документи, коли можна подавати вищезазначений пакет документів для отримання ТУ СТАНДАРТНОГО приєднання.
« Останнє редагування: 07 Грудень 2016, 17:34:28 від EnergySolutions »

Полтаваобленерго

  • Гість
У відповідності до  розділу II. Прикінцеві положення ЗАКОНу  УКРАЇНИ
Про внесення змін до деяких законів України щодо плати за приєднання до мереж суб’єктів природних монополій
(Відомості Верховної Ради (ВВР), 2013, № 22, ст.214)
{Із змінами, внесеними згідно із Законом
№ 329-VIII від 09.04.2015, ВВР, 2015, № 27, ст.234}
Третий ступень стандартного приєднання вводиться в роботу 3 1 січня 2017 року.
2. Установити, що стандартне приєднання до електричних мереж за ступенями потужності вводиться в дію:
перший ступінь - з 1 січня 2013 року;
другий ступінь - з 1 січня 2015 року;
третій ступінь - з 1 січня 2017 року.