Автор Тема: Електропостачання м.Львів-Винники, вул. Винна Гора  (Прочитано 1688 раз)

Igosar

  • Гість
Доброго дня.
При наявності даних прошу проінформувати про підключення до постійного енергопостачання (на даний час здійснюється з перебоями від енергомереж забудовника) будинки по вул. Винна Гора 10, 12, 14, 16, 18 у м Винники (забудовник БФ Квартал-плюс). При можливості повідомити загальний стан справ по проведенню підключення тьа його готовність.

ПАТ Львівобленерго

  • Гість
На Ваше питання ПАТ «Львівобленерго», в межах компетенції, повідомляє наступне:

Забезпечення електричною енергією багатоквартирних житлових будинків №№ 10, 12, 14, 16, 18 по вул.Винна Гора у м.Виннники здійснюється на підставі Договору про постачання електричної енергії, укладеному 30.11.2016р. між ПАТ «Львівобленерго» та ПП «Будівельна фірма «Квартал-плюс». 

Igosar

  • Гість
Дякую.
В разі, коли в будинку з вищезазначених створено ОСББ, то яким чином здійснити перехід на прямі договори мешканців з Львівобленерго?
Які документи необхідно надати, чи необхідне рішення ОСББ про заключення прямих договорів, порядок дій, чи заключаються договори мешканців одразу напряму?
Чи матимуть місце додаткові фінансові затрати, якщо індивідуальні прилади поквартирного обліку вже встанволені?
Дякую.
« Останнє редагування: 27 Грудень 2016, 12:00:49 від Igosar »

ПАТ Львівобленерго

  • Гість
На Ваше питання ПАТ «Львівобленерго», в межах компетенції, повідомляє наступне:
Питання щодо постачання електричної енергії споживачам - власникам квартир (мешканцям) відповідних багатоквартирних житлових будинків, незалежно від форми управління багатоквартирним житловим будинком (об’єднання співвласників багатоквартирного будинку, житлово-будівельний кооператив, житлово-експлуатаційна організація тощо), має бути врегульоване за вибраною безпосередньо самими споживачами (власниками квартир) однією із двох можливих схем, а саме:
1)   укладення між енергопостачальною компанією та власниками квартир (мешканцями) відповідного багатоквартирного житлового будинку прямих договорів про користування електричною енергією згідно з Правилами користування електричною енергією для населення (ПКЕЕН), затверджених постановою Кабінету міністрів України від 26.07.1999р. за № 1357 із змінами та доповненнями, та укладення між енергопостачальною компанією та відповідним управителем договору про постачання електричної енергії для електрозабезпечення технічних цілей (освітлення місць загального користування, робота ліфтів, підкачка води тощо) багатоквартирного житлового будинку;
2)   постачання електричної енергії для електрозабезпечення багатоквартирного житлового будинку як для «населеного пункту» (з урахуванням особливостей, встановлених розділом 12 Правил користування електричною енергією (ПКЕЕ), затверджених постановою НКРЕ від 31.07.1996р. № 28 (зі змінами) та зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 02.08.1996р. за № 417/1442). У такому випадку «населений пункт» має забезпечити встановлення розрахункового загальнобудинкового приладу обліку електричної енергії для розрахунків за загальний обсяг електричної енергії, спожитої «населеним пунктом». За такою схемою балансоутримувач житлового будинку розраховується з ПАТ «Львівобленерго» за спожиту електроенергію в житловому будинку по показах загального засобу обліку та в розумінні ПКЕЕ – є населеним пунктом, а власники квартир в цих будинках – є споживачами населеного пункту та сплачують за спожиту електроенергію в користь балансоутримувача житлового будинку.
У відповідності до п. 12.3 ПКЕЕ, постачання електричної енергії в будинок здійснюється на підставі договору про постачання електричної енергії, що укладений між ПАТ «Львівобленерго» та власником (балансоутримувачем) будинку.
Закупівля електричної енергії у постачальника за рахунок коштів споживачів населеного пункту, умови використання електричної енергії, розрахунків за неї, умови технічного забезпечення електропостачання електроустановок споживачів населеного пункту, утримання та обслуговування технологічних електричних мереж населеного пункту регулюються установчими документами населеного пункту та/або укладеними у встановленому законодавством порядку договорами між споживачами населеного пункту та населеним пунктом щодо обслуговування технологічних електричних мереж населеного пункту (п. 12.4 ПКЕЕ).
У випадку обрання власниками квартир першої схеми розрахунку за спожиту електроенергію з ПАТ «Львівобленерго», балансоутримувач житлового будинку звертається у ПАТ «Львівобленерго» з відповідним зверненням про розділ загальнобудинкового обліку електроенергії.
Однак, для цього, споживач – населений пункт, тобто власник (балансоутримувач) житлового будинку повинен провести процедуру розпуску загальнобудинкового обліку, після чого вносяться зміни в договір про постачання електричної енергії, зокрема за цим Договором постачатиметься електроенергія в місця загального користування, а електрична енергія в квартири багатоквартирного будинку постачатиметься на підставі укладених договорів про користування електричною енергією між ПАТ «Львівобленерго» та власниками (наймачами) квартир.
Крім того, окремий мешканець будинку, який є членом ОСББ не може самостійно перейти на прямі розрахунки з енергопостачальником без зміни схеми приєднання електроустановок квартири або без виходу зі складу населеного пункту, тобто ОСББ (відповідно до п. 12.5 ПКЕЕ). Право члена ОСББ (співвласника) на вихід з об’єднання співвласників багатоквартирного будинку, яке було передбачено абзацом сьомим частини першої статті 14 Закону України «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку» № 2866-III від 29.11.2001р., Законом України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» № 417-VIII від 14.05.2015р. (набув чинності 01.07.2015р.) скасоване. Тобто власник квартири в багатоквартирному будинку, які об’єднанні в ОСББ з 01.07.2015р. не має права виходу зі складу ОСББ.
Отже, для проведення процедури розділу загальнобудинкового обліку електроенергії власнику (балансоутримувачу) житлового будинку необхідно буде звернутись до ПАТ «Львівобленерго» (м. Львів, вул. Сяйво, 10, тел. 239-22-33) з відповідним зверненням. У відповідь власник (балансоутримувач) житлового будинку отримає перелік вимог, які потрібно виконати при проведенні процедури розділу загальнобудинкового обліку.