Автор Тема: Лічильник українського виробництва  (Прочитано 2707 раз)

alexkrakovsky

  • Гість
Лічильник українського виробництва
« : 06 Листопад 2016, 15:32:11 »
Шановні,

Хочу замінити лічильник в моєму будинку на багатотарифний за адресою вул. Ломоносова 58. Однак консультант каже тільки марки "Меркурий" виробництва Росії. Український НІК (або інший) нічим не гірше.

Що робити, щоб саме український встановити?

Walter

  • Гість
Re: Лічильник українського виробництва
« Reply #1 : 06 Листопад 2016, 22:47:48 »
Надіслати їм рекомендованого листа , щоб надали список сертифікованих лічильників.  ;)

Kievenergo

  • Гість
Re: Лічильник українського виробництва
« Reply #2 : 09 Листопад 2016, 15:54:51 »
Доброго дня!

Для контролю за проведенням розрахунків за спожиту електричну енергію у будинку 58 на вул. Ломоносова введена автоматизована система комерційного обліку електроенергії (АСКОЕ) на базі лічильників «МЕРКУРИЙ» (радіоканал зв’язку), яка забезпечує дистанційне зчитування даних з електролічильників через канал GSM-зв’язку та передачі їх до ПАТ «КИЇВЕНЕРГО» щомісяця.
Застосування приладів обліку іншого виробника для роботи в АСКОЕ будинку неможливе з технічних причин, а саме: використання різними виробниками різного програмного забезпечення та способів передавання інформації в системі АСКОЕ.
Можливе встановлення в будинку за наведеною адресою приладу обліку іншого виробника за умови передбачення конструкцією лічильника можливості організації дистанційного контролю показань, тобто наявності встроєнного модема для передавання інформації за допомогою картки мобільного зв’язку (наприклад «Іскрасі» виробник Словенія, АСЕ 6000 – Франція та інші).
Враховуючи вищевикладене, для можливості здійснення розрахунків за спожиту електричну енергію за тарифами диференційованими за періодами часу, клієнту було рекомендовано придбати лічильник типу «МЕРКУРІЙ».

UNASOLAR

  • Гість
Re: Лічильник українського виробництва
« Reply #3 : 19 Січень 2017, 18:04:24 »
Для обліку електроенергії в приватних будинках з встановленими енергоустановками по "зеленому тарифу", які лічильики українського виробника порекмендуете?

Kievenergo

  • Гість
Re: Лічильник українського виробництва
« Reply #4 : 24 Січень 2017, 16:30:02 »
Доброго дня!
ПАТ «КИЇВЕНЕРГО» в межах компетенції надає наступну інформацію:
Для вузлів обліку, що визначають об’єми електричної енергії, виробленої з енергії сонячного випромінювання генеруючими установками (при застосуванні зеленого тарифу) застосовуються прилади обліку, які мають зокрема наступні характеристики:
-   можливість обліку активної електричної енергії в двох напрямках (А+/А-);
- наявність вбудованого в лічильник GSM/GPRS модему (або лічильник з можливістю підключення зовнішнього модему).
Найбільш відомими українськими  виробниками, продукція яких забезпечує перелічену функціональність приладів обліку, є:
- ТОВ «Телекомунікаційні технології» (м. Одеса);
- ТОВ «НІК-Електроніка» (М. Вишгород).
Також звертаємо увагу, що вибір зазначених приладів обліку залежить                     від характеристик електроустановки домогосподарства (зокрема: фазність електроустановки, величина максимального струму та інше).