Автор Тема: Вартість комплектуючих при складанні смети проєктантом обленерго  (Прочитано 1954 раз)

Попов Станіслав

  • Гість
 Доброго дня. Я будую хату яка не підходить до стандартного підключення- 340 метрів до точки приєднання, до 16 кВт, в межах села. Такє питання- як складається вартість робот по проєкту? Наприклад роздрібна вартість стовпа під 0,4 кВ - 1400 гривень(http://prom.ua/p193997152-opora-zalzobetonna-lep;all.html), кабель СИП 4х25- 27 грн за метр. (http://ptk-veles.in.ua/sip-4/sip-4-4h25-061kv/) а по яким цінам рахує проектант? Подвійним? Потрійним? Зараз Обленерго є монополістом на проект та монтаж та люди вимушені виконувати усі вимоги. Чи можно десь знайти офіційну смету на материали та на монтаж? Дякую.

Kharkivenergy

  • Гість
    Відносини, які виникають під час приєднання новозбудованих, реконструйованих чи технічно переоснащених електроустановок замовників до електричних мереж, регулюються "Правилами приєднання електроустановок до електричних мереж", затвердженими постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, від 17.01.2013 № 32, зареєстрованою в Міністерстві юстиції України 08.02.2013 за № 236/22768 (Правила).
   Відповідно до п. 1.8 Правил, проектування розвитку електричних мереж з метою приєднання електроустановок замовника, яке не є стандартним, у тому числі попереднє погодження трас ліній електропередач, які необхідно спорудити для інженерного забезпечення електроустановок замовника, забезпечується замовником.
   Тобто замовник сам обирає проектну організацію, яка розробляє проектну документацію (у т.ч. її кошторисну частину) для нестандартного приєднання.