Автор Тема: Приєднання до електромережі  (Прочитано 1883 раз)

Попов Станіслав

• Гість
Приєднання до електромережі
« : 20 Жовтень 2016, 12:18:08 »
 Доброго дня. Я почав будівництво приватного будинка у Межгірському районі. Маю право власності, дозвіл на будівництво та кадастровий номер. Відстань від ділянки до мережі 0,4 кВ Обленерго 320 метрів. Хочу потужність до 16 кВт. Трансформатор 10/0,4 кВ має необхідний резерв. Вже рік я намагаюсь підключитись до мережі. Були техумови на підключення до 10 кВ з стовбуровим трансформатором на 25 кВт (довжина лінії біля 850 метрів) але вартість за зробленим проєктом стала біля 15000 долларів- для власного будинка та ділянки 10 сотин це дуже багато. Ділянка в межах села. Зараз маю спробу підключитись до 0,4 кВ але не знаю на що я маю розраховувати за законом- місцевий РЕС бажання щось робити не має, також боюсь що знов нарахують за підключення скажені гроші. Допоможіть мені будь ласка, надайте належну інформацію. Як було б до 300 метрів то все більш-менш прозоро а у моєму випадку- стіна непорозуміння та біг по колу. Дякую.

Попов Станіслав

• Гість
Re: Приєднання до електромережі
« Reply #1 : 22 Жовтень 2016, 14:33:59 »
 Я так и думав- жодной відповіді. Ще такє питання- як складається вартість робот по проєкту? Наприклад роздрібна вартість стовпа під 0,4 кВ - 1400 гривень(http://prom.ua/p193997152-opora-zalzobetonna-lep;all.html), кабель СИП 4х25- 27 грн за метр. (http://ptk-veles.in.ua/sip-4/sip-4-4h25-061kv/) а по яким цінам рахує проектант? Подвійним? Потрійним? Зараз Обленерго є монополістом на проект та монтаж та люди вимушені виконувати усі вимоги.

Нечипорук В.

• Гість
« Reply #2 : 22 Жовтень 2016, 22:11:26 »
Розробка проектно-кошторисної документації нестандартного приєднання-конкурентна послуга, яку може виконувати будь який сертифікований проектант. Кошторисна частина формується за допомогою спеціальної програми АВК. У проектанта можете отримати детальні пояснення щодо кошторисної вартості стовпів та іншого. В гірських умовах вартість будівництва істотно дорожче.

Попов Станіслав

• Гість
« Reply #3 : 24 Жовтень 2016, 12:22:01 »
  Дуже дякую за відповідь. Залишилося знайти нормального проектанта. Буду шукати в Ужгороді чи Мукачево.

Попов Станіслав

• Гість
« Reply #4 : 24 Жовтень 2016, 15:32:29 »
  Дуже дякую за відповідь. Залишилося знайти нормального проектанта. Буду шукати в Ужгороді чи Мукачево.

Кажіть будьласка а хто має право робити монтажні роботи після узгодження проекту Обленерго та місцевим РЕСом саме у Закарпатські області, Межгірський район? Я чув що Обленерго має договір лише З ОДНОЙ фирмой? Чи це питання до Антімонопольного комітету?