Автор Тема: Терміни відповідей на звернення громадян  (Прочитано 3038 раз)

Dima_D

  • Гість
Доброго дня!
Підскажіть будь ласка, у який термін мають надати відповідь на наступні звернення громадян, і якими документами вони регаламентуються, при умові, що усі звернення попередньо зареєстровані (отриманий вхідний номер) в ЦОК?
Фізична особа терміни:
- скарга
- подача документів на заключення договору на електропостачання квартири
- подача документів на заключення договору на теплопостачання квартири
- подача документів на заключення договору на постачання гарячої води в квартиру
Юридична особа терміни:
- подача документів на отримання ТУ
- подача документів на отримання ТР
- подача документів на заключення договору на електропостачання
- подача документів на заключення договору на теплопостачання квартири
Дякую!

Kievenergo

  • Гість
Доброго дня!

1.   Скарга (звернення):
Відповідно до статті 20 Закону України «Про звернення громадян» звернення розглядаються і вирішуються у термін не більше одного місяця від дня їх надходження, а ті, які не потребують додаткового вивчення, - невідкладно, але не пізніше п'ятнадцяти днів від дня їх отримання. Якщо в місячний термін вирішити порушені у зверненні питання неможливо, керівник відповідного органу, підприємства, установи, організації або його заступник встановлюють необхідний термін для його розгляду, про що повідомляється особі, яка подала звернення. При цьому загальний термін вирішення питань, порушених у зверненні, не може перевищувати сорока п'яти днів.
2.   Населення:

-   терміни укладення договору про користування електричною енергією: згідно нової редакції п. 3 Правил користування електричною енергією для населення (ПКЕЕН), затверджених Постановою Кабінету Міністрів України  від 23.08.2016                  № 591, електропостачальник протягом 10 робочих днів з дня подання побутовим споживачем заяви та пакета документів готує у двох примірниках проект договору, підписує та надає його особисто чи надсилає поштою побутовому споживачу або його представнику для ознайомлення та підписання. Побутовий споживач або його представник повертає енергопостачальнику протягом 10 робочих днів один примірник підписаного договору.
-   терміни укладення договору про надання послуг з центрального опалення та послуг з гарячого водопостачання населенню регламентується нормами статті 641 Цивільного кодексу України та ст. 20 Закону України «Про звернення громадян».
-   
3.   Юридичні особи:

-      терміни отримання технічних умов, технічних рішень з електропостачання.
   ПАТ «КИЇВЕНЕРГО» приєднання електроустановок Замовника до електричних мереж здійснює відповідно до вимог Правил приєднання електроустановок до електричних мереж, (Правила) затверджених Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики від 17.01.2013 № 32.
Відповідно до пункту 2.1.3 Правил, електропередавальна організація при стандартному приєднанні готує технічні вимоги до проекту зовнішнього електрозабезпечення, забезпечує виконання проектної документації, будівельно-монтажних, пусконалагоджувальних робіт та введення в експлуатацію новозбудованих чи реконструйованих електроустановок до точки приєднання замовника. Строк надання послуги з приєднання для електроустановок першого ступеня потужності становить 15 робочих днів з дня оплати замовником електропередавальній організації вартості приєднання відповідно до договору про приєднання. Для електроустановок ІІ та ІІІ ступенів потужності цей строк становить відповідно 30 та 45 робочих днів. Інший строк виконання зазначених заходів погоджується із замовником у договорі про приєднання з посиланням на вимоги нормативних документів, що визначають строки проектування та будівництва.
   Відповідно до пункту 3.1.2. Правил, електропередавальна організація при  приєднанні, яке не є стандартним, готує проект договору про приєднання та технічні умови не пізніше 15 робочих днів від дня подання заяви замовника про приєднання електроустановки та 30 робочих днів у разі необхідності їх узгодження з власником магістральних/міждержавних електричних мереж.
-   терміни отримання технічних умов, технічних рішень з підключення до теплових мереж.
   Згідно п. 2.2 Правил надання і погодження технічних умов на підключення до теплових мереж, затверджених Наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 29.10.2009  N 33, Постановою Національної комісії регулювання електроенергетики України від 29.10.2009  N 1232, технічні  умови видаються протягом 15 робочих днів після отримання теплотранспортуючою організацією від замовника заяви  та комплекту  документів,  визначених  у  пункті  2.1  розділу II цих Правил, у повному обсязі.  У випадках  приєднання  джерел теплової енергії або об'єктів, які  мають  споживання  теплової  енергії  більше                       1  Гкал/год  та потребують  додаткових  гідравлічних розрахунків існуючих теплових мереж, термін розгляду може бути збільшений до 20 робочих днів. Термін підготовки технічних умов на приєднання до теплових мереж ПАТ «КИЇВЕНЕРГО» та розгляду проектної документації  ‒ 15 днів.
Терміни укладення договору про надання послуг з центрального опалення та послуг з гарячого водопостачання регламентується Господарським кодексом України (п. 3 статті 181). Якщо мова йде про розгляд заяви та комплекту документів  терміни розгляду визначено ст. 20 Закону України «Про звернення громадян» ‒                      1 місяць.
-   терміни укладення договору про постачання  електричної енергії.
Відповідно до вимог  п. 5.3 Правил користування електричною енергією (ПКЕЕ), постачальник електричної енергії за регульованим тарифом зобов'язаний надати на розгляд проект договору про постачання електричної енергії протягом 7 робочих днів для споживачів із приєднаною потужністю до 150 кВт та протягом 14 робочих днів для споживачів із приєднаною потужністю 150 кВт та більше від дати прийняття від споживача документів, зазначених у пункті 5.4 ПКЕЕ.

Caumephep

  • Гість
Терміни відповідей на звернення громадян
« Reply #2 : 11 Грудень 2016, 09:54:37 »
Якщо я напишу, що не можу встановити будь-який дистрибутив Windows XP, використовуючи цей файл відповідей, то хіба це щось змінює?

Menlfalry

  • Гість
яким терміном в юриспруденції називається точна однозначна відповідь з приводу будь-якого питання?

в математиці, наприклад, це аксіома...