Автор Тема: передавання ФО-ю ТП на баланс кооперативу  (Прочитано 1007 раз)

germes

• Гість
доброго дня.

шукав, але не зміг знайти вичерпну відпдовідь на моє питання. може погано шукав, тож поділіться посиланням, будь ласка.
а питання, власне, таке.
фізічна особа (ФО), що є власником трансформатору (ТП), має бажання передати його на баланс кооперативу (обслуговуючого, неприбутковгоо).
мета - надати можливість легального підключення до цього ТП членам кооперативу. з подальшим підписанням договору на обслуговування ТП і так далі.
але я не можу знайти покроковий алгоритм - які документи в якому порядку куда саме подавати.

всі документи, як то плани, проекти і так далі, по ТП є.

ПАТ Київобленерго

• Гість
Re: передавання ФО-ю ТП на баланс кооперативу
« Reply #1 : 13 Вересень 2016, 11:31:01 »
Доброго дня!

Задане питання ПАТ "Київобленерго"  не стосується!

Разом з тим, хочемо повідомити, що приймання-передача електромереж у власність здійснюється в порядку, визначеному законодавством за домовленістю сторін.
Передача обладнання у власність відбувається шляхом укладення відповідного договору купівлі – продажу. Частиною 4 статті 179 Господарського кодексу України встановлено, що при укладенні господарських договорів сторони можуть визначати зміст договору на основі вільного волевиявлення, коли сторони мають право погоджувати на свій розсуд будь-які умови договору, що не суперечать законодавству. Ціна (вартість майна) є істотною умовою господарського договору. 
Відповідно до статті 627 Цивільного кодексу України сторони є вільними в укладенні договору, виборі контрагента та визначенні умов договору. Договір є укладеним, якщо сторони в належній формі досягли згоди з усіх істотних умов договору (стаття 638 ЦК України). 

З повагою,
ПАТ "Київобленерго"