Автор Тема: Виконання робіт працівниками облгаз  (Прочитано 871 раз)

Василий Иванович

  • Гість
Виконання робіт працівниками облгаз
« : 05 Вересень 2016, 09:52:52 »
На данний момент в зв’язку з тим що вступили в дію в грудні  2015 року нові нормативно-правові акти, які регулюють постачання газу побутовим споживачам, виникли деякі зміни в законодавстві. Постачання газу Споживачу відбувається згідно Договору поставки природнього газу побутовому споживачу, а також Споживач заключає договір с ГРК Договір розподілення природнього газу.
Суть мого питання до облгазів полягає в слідуючому. Всім нам відомо і кожен Споживач в своєму житті викликав ремонту службу для перевірки газа, перевірки – ремонту газової плити  в  своєму домогосподарстві. Виїзд ремонтників за адресою завжди платний. В договорі про постачання природнього газу не зафіксовано ( не має листа з зафіксованим кошторисом про надання послуг: скільки коштує виїзд, скільки коштують  запчастини якщо іх необхідно замінити) Сума озвучується мастером газвого господарства усно, вона не підкріплена жодними документами, та не видається чек за виконання робіт.
Тому в мене виникає слідуюче питання. Чому працівниками облгазів порушується ЗУ “ Про захист правспоживачів” згідно якому за товар та надання послуг Постачальник(продавець) повинен надати за надані послуги ( товар) чек Споживачу ?
Також чому порушується працівниками облгазів  норма статті 1103 Цивільного кодексу України, чек видається чекодавцем чекодержателю, який повинен сплатати за наданні послуги, роботи за чеком? Споживач чеку не отримує за наданні послуги.