Автор Тема: Чи мають зміст дії газової кантори  (Прочитано 1098 раз)

rhz84

  • Гість
Доброго дня! Прошу допомогти у вирішенні наболілого питання. А тепер все по порядку.
1.Стоїть 4-квартиний одноповерховий будинок. Реально на даний момент у ньому проживає 2 сім'ї.  У кожній квартирі було по три джерела газоспоживання (газова плита, кухонне вогнище та пічка). Сумарно 12точок в цілому будинку.
2. Поблизу цього старого будинку збудували новий будинок (старий має йти під знос). Газова труба до старого будинку йде під фундаментом нового. На початку будівництва нового будинку йшла мова про те, що після завершення його будівництва газова труба відріжеться від старого і лише зробиться врізка в цю трубу для нового. Цю трубу видно (вона йде 3метри від цоколя).
3.З невідомих причин зараз коли ми подали документи в газову на підключення вони вимагають демонтаж старої труби (мотивують тим що тиск газу буде невідповідний... хоча по факту зараз буде лише5джерел газоспоживання - 2котли двофункційні і три газові плити).
3.В технічному заключенні , яке видали на руки зазначено, що підключення буде нестандартне і ми ще маємо оплатити ремонт дороги за свої гроші. Але ж це не наші проблеми.

Чому нам не дають підключитись до існуючої труби?
Чому ми повинні ремонт дороги за свої гроші проводити?
Які функції газової кантори? За що вони гроші беруть нероби?
Я сам ходив по всіх інстанціях взнавати чи немає там якихось комунікацій і щоб вони зробили погодження, чому газова цього не робить?

Якщо потрібно можу скинути фото реальне і документи з планом. Такого бардаку як в нас в Україні немає ніде.