Автор Тема: Обмеження номінального струму ввідного автоматичного вимикача  (Прочитано 2512 раз)

007

• Гість
Чи може енергопостачальник обмежувати номінальний струм ввідного автоматичного вимикача, якщо згідно п1./1.1.1 ТУ електричне обладнання ввідного пристрою визначається проектом

Spt

• Гість
Енергопостачальник може, і має право обмежувати потужність до умов договору.
Автомат - як варіант, але номінальний струм має узгоджуватись з проектним рішенням.

ПАТ Чернігівобленерго

• Гість
Відносини між громадянами (споживачами електричної енергії) та енергопостачальниками регулюють Правила користування електричною енергією для населення (далі - ПКЕЕН), затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 26.07.1999 № 1357 (зі змінами та доповненнями).
Згідно з п. 37 ПКЕЕН енергопостачальник має право встановлювати технічні засоби, які обмежують постачання електричної енергії споживачу у межах, передбачених договором.
Відповідно до п. 1.5.30 Правил улаштування електроустановок, затвердженого наказом Міненерговугілля від 20.06.2014 № 469, номінальні струми уставок спрацьовування захисних апаратів мають відповідати номінальному струму лічильника і значенню дозволеної до використання потужності.

Ducks

• Гість
Відносини між громадянами (споживачами електричної енергії) та енергопостачальниками регулюють Правила користування електричною енергією для населення (далі - ПКЕЕН), затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 26.07.1999 № 1357 (зі змінами та доповненнями).
Згідно з п. 37 ПКЕЕН енергопостачальник має право встановлювати технічні засоби, які обмежують постачання електричної енергії споживачу у межах, передбачених договором.
Відповідно до п. 1.5.30 Правил улаштування електроустановок, затвердженого наказом Міненерговугілля від 20.06.2014 № 469, номінальні струми уставок спрацьовування захисних апаратів мають відповідати номінальному струму лічильника і значенню дозволеної до використання потужності.
Ни один Ваш представитель не когда не учитывает коэфицента при замене автомата. Для информации: при запуске компресора в холодильнике применяется коэфициент от 4-7 в зависимости от марки :) (информация в Правилах устройства электроустановок: выбор автоматических выключателей в редакции 2014). Не трогайте проект.
« Останнє редагування: 06 Липень 2016, 22:44:59 від Ducks »

Donelty

• Гість
 Доброго вечора. Звертаюся до вас з проханням розібратися в правомірності дій:
декілька днів назад представники Прилуцького РЕСу приїхали до мене по причині виведення електро-лічильника на вулицю.
 Все зробили добре, швидко, оперативно. Та я звернув увагу що автомати вони ставлять на 16 Ампер. Хоча в мене стояли на 25. Я зауважив їм що мені не підійдуть 16 амперні автомати. Так як моє споживання "ПЕРІОДИЧНО" більше 3,5 кіловат... Звернув увагу що користуюсь бойлером. Холодильник. Електро-чайник, телевізор, компьютер, плюс звичайні лампочки... В будинку немає "ГАЗу", іноді користуємося обігрівачами і електро-плиткою.
 Тобто звичайно  що 3,5 Квт мені аж ніяк не підходить. З 25-ти амперними автоматами у мене не було ніяких проблем... Та на всі мої доводи працівники РЕСу відмахнулися. Апелювали тим що зараз всім ставлять автомати на 16 ампер. А якщо хочеш більше, плати близько 2000 грн. переоформиться договір і можна буде ставити 25 ампер.
  В мене однофазний лічильник і ще раз підкреслюю, що немає газопостачання в будинку.
  Чому ніхто не врахував мої ситуаційні потреби? Сплачую справно, ніяких заборгованостей. А найбільше обурює те, що по моїй вулиці, в усіх стоять автомати номіналом 25 ампер. Хоча в них не така нагайна потреба в електропостачанні. Бо вони користуються "газом". Що за дискримінація??? І як мені все ж таки домогтися встановленна автоматів на 25 ампер??? І чи справді за це потрібно буде переплатити? Хоча знову ж таки, ніхто з сусідів за встановлення автоматів на 25 не сплатив і копійчини.
  Дуже сподіваюсь на вашу відповідь. Дякую!

Провокашка

• Гість
Ви ніби вилізли з печери й відкрили "Америку", що дозволена до використання потужність має ціну. Збільшення її передбачає плату за ставками стандартного приєднання 1320грн за кВт. Це не плата  за автомат, а пайова участь в розвитку пропускної потужності мереж.Дозволена величина у Вас в договорі.

Walter

• Гість

Donelty

Автомати у вас опломбовані? Чи тільки лічильник опломбований?

Donelty

• Гість
   Автомати та лічильник знаходяться в коробці, яка опломбована. Є лише круглий лючок, через який можна вмикати або вимикати автомати.

Donelty

• Гість
Ви ніби вилізли з печери й відкрили "Америку", що дозволена до використання потужність має ціну. Збільшення її передбачає плату за ставками стандартного приєднання 1320грн за кВт. Це не плата  за автомат, а пайова участь в розвитку пропускної потужності мереж.Дозволена величина у Вас в договорі.

Договір був складений ще з часів сивої давнини, на мого батька. Який пішов з життя. Тож мені невідомо яка пропускна здатність була в тому самому договорі. Але ж саме цікаве що в усіх інших місцевих користувачів стоять автомати на 25 ампер. Навіть в тих, що недавно підключилися. А мені приліпили на 16. "Вопіюща несправедливість"!