Автор Тема: НОВЕ ПРИЄДНАННЯ, ЛІЧИЛЬНИК З ОБМЕЖЕННЯМ ПОТУЖНОСТІ  (Прочитано 1038 раз)

Dulenko12

  • Гість
 При погодженні проекту Полтаваобленерго висуває вимогу щодо обмеження потужності лічильником.
а саме
 передбачати встановлення лічильника з обмеженням потужності на рівні ... кВт
Питання до Полтаваобленерго:

1) Чи правомірні ваші вимоги? Чи зазначається це в ваших виданих технічних умовах?
2) Згідно якого законодавчого акту ви висувається данні вимоги?
2) Чому автоматичний вимикач не може бути пристроєм обмеження потужності?
3) Хто виконує параметризацію лічильника? Тільки обленерго? Чи і інші підприємства

Дякую

Полтаваобленерго

  • Гість
Вам необхідно ознайомитися з розділом 3 Правил користування електричною енергією, Ззатверджених Постановою НКРЕ від 31.07.96 № 28. А саме з пунктами 3.1 та 3.16.

3.1. Електроустановки споживачів мають бути забезпечені необхідними розрахунковими засобами обліку електричної енергії для розрахунків за спожиту електричну енергію, технічними засобами контролю і управління споживанням електричної енергії та величини потужності, а також (за бажанням споживача) засобами вимірювальної техніки для контролю якості електричної енергії.

3.16. Первинне програмування, зміна тарифних зон і тарифних коефіцієнтів (параметризація) електронних багатофункціональних засобів обліку здійснюються на замовлення та за рахунок власників цих засобів обліку оператором засобів комерційного обліку (електропередавальною організацією або іншою організацією).

SEAN

  • Гість
В договоре с Полтаваоблэнерго обозначена граница эксплуатационной ответственности и балансовой принадлежности, которая проходит по выходным клеммам прибора учета. Следовательно прибор учета является собственностью ПОЭ (хоть и покупается потребителем). Значит на основании ПКЕЕ п. 3.16 первичное программирование должно оплачивать ПОЭ.
Я правильно понял?

SEAN

  • Гість
3) Хто виконує параметризацію лічильника? Тільки обленерго? Чи і інші підприємства

Очень интересный вопрос. Думаю, и дальше будет полная тишина. Три недели ответ ищут )))