Автор Тема: Передача електромереж  (Прочитано 3093 раз)

Олександр 84

  • Гість
Передача електромереж
« : 07 Квітень 2016, 10:46:10 »
Електромережі та трансформатор перебувають на балансі садівничого товариства, яке перебуває у процесі ліквідації. Що робити споживачам електроенергії, які до цього часу купували електроенергію в садівничому товаристві після його ліквідації?

Провокашка

  • Гість
Re: Передача електромереж
« Reply #1 : 08 Квітень 2016, 08:22:03 »
Якщо напередодні ліквідації СТ не взмозі виконати умови Хмельницькобленерго щодо передачі їй мереж, електропередавальна організація  не йде назустріч в частині прийняття у власність мереж СТ , включаючи ПЛ0,4 (за попередньою темою у неї така принципова позиція), то мережі треба передавати  у власність територіальної громади (сільраді, якщо землі СТ вже включені в межі села, що входить в сільраду, або  райраді, якщо землі ще не увійшли в межі якогось з сіл). Слід виходити з того, що територіальна громада є субєктом "останньої надії", як субєкт утримання інфраструктури. Обленерго зобовязане укладати індивідуальні договори з садоводами, якщо мережі мають власника. В іншому разі продавати ділянки.

Олександр 84

  • Гість
Re: Передача електромереж
« Reply #2 : 08 Квітень 2016, 12:43:50 »
Тобто, якщо мережі будуть передані на баланс сільської ради, то обленерго зобов'язане укласти індивідуальні договори з кожним колишнім членом садового товариства?

Провокашка

  • Гість
Re: Передача електромереж
« Reply #3 : 10 Квітень 2016, 21:53:31 »
1.Вузли обліку мають бути винесені з будинків та відповідати проектним рішенням, погодженим з Обленерго.
2.Лічильники має встановити енергокомпанія, за кошти споживачів, або  прийняти в господарське відання  існуючі лічильники.
3.У кожного споживача має бути документ про потужність, що за загальною  проектною документацією електромереж товариства припадає на його об'єкт.
4. Сільрада має укласти ряд власних договорів, в якості власника електроустановки "технологічні електричні мережі".

ПАТ Хмельницькобленерго

  • Гість
Re: Передача електромереж
« Reply #4 : 12 Квітень 2016, 16:09:43 »
Все залежить від того, яка організація сформується після завершення ліквідації товариства.
По закінченню цього процесу, Вам бажано передати мережі на баланс сіль/міськради на території якої знаходиться Ваше товариство, та в свою чергу передає на баланс постачальника, а Ви укладаєте прямі договори з обленерго.