Автор Тема: Електромережі садівничого товариства  (Прочитано 2451 раз)

Марія Верба

  • Гість
Доброго дня! Які умови необхідно виконати для того, щоб передати на баланс Хмельницькобленерго трансформатор та електричні мережі, що знаходяться у даний момент на балансі садівничого товариства? Що необхідно для ттого, щоб члени садівничого товариства купували електроенергію безпосередньо у Хмельницькобленерго?

ПАТ Хмельницькобленерго

  • Гість
Re: Електромережі садівничого товариства
« Reply #1 : 06 Квітень 2016, 14:02:21 »
ПАТ «Хмельницькобленерго» (далі – Товариство)  приймає безоплатно з власності садівничих товариств лише зовнішні електромережі – ПЛ/КЛ-10 кВ та ТП-10/0,4 кВ. В подальшому розрахунок за спожиту електроенергію ведеться по загальному лічильнику встановленому в підстанції (ТП -0,4 кВ) відходящої лінії.
Для передачі мереж 0,4 кВ у власність Товариства потрібно, щоб садівниче товариство отримало статус жилого масиву, це може бути рішення міської, районної чи селищної ради. Після передачі мереж 0,4 кВ споживачі звертаються в відокремлений підрозділ ПАТ «Хмельницькобленерго» (РЕМ) для оформлення договору про користування електричною енергією з подальшими розрахунками за спожиту електроенергію безпосередньо з ПАТ «Хмельницькобленерго».
Для початку процесу передачі електромереж у власність ПАТ «Хмельницькобленерго» потрібно офіційно звернутись на ім’я генерального директора Товариства з проханням про безоплатну передачу.
Після звернення Товариство проводить обстеження мереж і приймає рішення. До уваги береться в першу чергу технічний стан електромереж, що передаються. У разі незадовільного стану мереж заявнику необхідно привести його у відповідність до вимог нормативних документів.
Подальше оформлення документів (договір про безоплатну передачу об’єктів електромереж, акт приймання-передачі) здійснює Товариство.
Заявнику потрібно буде надати такі документи:
1) довідку про склад електромереж, що плануються до передачі, з вказанням їх року введення в експлуатацію, протяжністю для ПЛ/КЛ, потужністю для ТП/КТП, та їх вартістю (початкова, знос, залишкова);
2) рішення загальних зборів садівничого товариства про безоплатну передачу електромереж у власність ПАТ «Хмельницькобленерго» з вказанням диспетчерських найменувань.
3) платіжні реквізити
4) витяг з державного земельного кадастру про приналежність земельної ділянки під об’єктом електромереж що передаються (крім ПЛ-0,4 кВ).
5) документ що засвідчує право власності на об’єкт електромереж, що передаються.