Автор Тема: Оплата за технічні умови по збільшенню потужності  (Прочитано 2520 раз)

bamberos

  • Гість
Згідно з вимогами ЗУ "Про регулювання містобудівної діяльності", технічні умови на збільшення дозволеної потужності видаються на інженерне забезпечення об’єкта будівництва-багатоквартирного житлового будинку, а не окремої квартири. Тому в разі встановлення електричних опалювальних установок в окремих квартирах, що призведе до збільшення величини потужності об’єкту архітектури в цілому технічні, умови повинні розроблятись на об’єкт архітектури в цілому.
Від імені балансоутримувача процедуру оформлення та отримання необхідних дозволів, подання заяв та оформлення договорів, замовлення проекту, оплату та всі накладні витрати виконав власник квартири.
Вся технічна документація була належно виконана.
Чи правомірно балансоутримувач відмовляється оплачувати виконання робіт згідно виставленого «Житомиробленерго» рахунку, якщо всі документи (акти, договори, відношення) були затвердженні балансоутримувачем?

Нечипорук В.

  • Гість
Функції балансоутримувача в багатоквартирному будинку реалізуються через два види договорів: договір на послуги з утримання будинку та прибудинкової території (обовязкові) та  договори щодо надання інших послуг. Другий вид договорів ЖЕО надає окремим співвласникам будинку на основі кошторису, що забезпечує відшкодування всіх витрат балансоутримувача. Законодавство не передбачає перехресного субсидіювання інших (не обовязкових) послуг за рахунок доходу ЖЕО від обовязкових послуг.  Всі заходи реалізовані балансоутримувачем  в рамках надання послуги "реконструкція будинку в частині облаштування одної з квартир електроопаленням"  формують нову якість виключно в частині покращення якісних характеристик Вашої  квартири, тому й згадані Вами  платежі є вашими зобовязаннями. Доходи ЖЕО мають чітке цільове призначення, тому здійснення  витрати на оплату робіт Житомиробленерго за кошти ЖЕО означає залізти в карман сусідів.