Автор Тема: Дозволена потужність у приватному будинку  (Прочитано 16609 раз)

Провокашка

  • Гість
Re: Дозволена потужність у приватному будинку
« Reply #15 : 23 Березень 2016, 23:34:03 »
Порада обом.
ТРЕБА "ВКЛЮЧИТИ" КОМУНІЗМ. При цьому суспільному устрої нема грошових відносин, нема співставлення цінності праці. Є просте бажання людини мати 5кВт й можливість інших людей дати їй ці 5 кВт просто так.
Але для цього треба стати депутатами й прийняти Закон "Про включення Комунізму".Два депутати для цього малувато, але ж є Радикальна партія -вона підтримає.

Вячеслав_Михайлович

  • Гість
Re: Дозволена потужність у приватному будинку
« Reply #16 : 24 Березень 2016, 06:21:36 »
Порада обом.
ТРЕБА "ВКЛЮЧИТИ" КОМУНІЗМ. При цьому суспільному устрої нема грошових відносин, нема співставлення цінності праці. Є просте бажання людини мати 5кВт й можливість інших людей дати їй ці 5 кВт просто так.
Але для цього треба стати депутатами й прийняти Закон "Про включення Комунізму".Два депутати для цього малувато, але ж є Радикальна партія -вона підтримає.

Нужно включить справедлизм !!! с какого это перепугу одним - нате, другим как бы закон ???
выше приведены адекватные доводы, на основании чего коммунизм нам и нафиг не нужен, будьте любезны дать то что по закону ...

Нечипорук В.

  • Гість
Re: Дозволена потужність у приватному будинку
« Reply #17 : 24 Березень 2016, 08:18:49 »
Якщо говорити про Закон, то до 01.01.2013 року (дата набуття чинності Закону Про внесення змін до деяких законів України щодо плати за приєднання до мереж суб’єктів природних монополій) дозволена електрична потужність , право власності на яку закріплюється в договорі, дійсно, в значній мірі була результатом удачі. Після вищезазначеної дати дозволена потужність  стала товаром (нематеріальним активом), що зайняв дуже конкретне місце в параметрах інвестиційної привабливості України. Ваші пошуки шляхів придбати цей "стандартний" товар дешевше абстрактні. Найімовірніше, що через 2 роки дозволена потужність матиме ще й свою ціну в вигляді щомісячної абонентської плати за потужність (як зараз планується в газових відносинах).
А справедливізм - це радянське минуле, до якого поїзд не повернути, бо раби кінчились.

mc2

  • Гість
Re: Дозволена потужність у приватному будинку
« Reply #18 : 27 Березень 2016, 22:17:37 »
Ладно, давайте попробуем проще, пойдем маленькими шажками:

Согласно Постанова НКРЕ №115 від 12.02.2013. Методика розрахунку плати за приєднання електроустановок до електричних мереж
абонована приєднана потужність – сумарна дозволена потужність об'єктів споживачів за договорами про постачання електричної енергії та потужність об'єктів споживачів за договорами про користування електричною енергією, що забезпечується від певного джерела живлення;

п. 3.1 там же
3.1. Плата за стандартне приєднання   тис. грн, розраховується за формулою
П=РхС
де  Р – заявлена до приєднання потужність електроустановки замовника, кВт;
С – ставка плати за стандартне приєднання, тис. грн/кВт,


Например:
В договоре на пользование электроэнергией разрешенная мощность установлена 1,3 кВт, 0,22 кВ
Значит, чтобы разрешенная мощность стала 5,0 кВт, 0,22 кВ надо присоединить 5-1,3=3,7 кВт
и заплатить за это примерно 4 тыс. грн на сегодняшний день. ВЕРНО?

Для улучшения качества обсуждения данного вопроса (это ведь важно всем украинцам) на этом официальном(?) специализированном форуме ПРОШУ:
при ответе указывать работаете ли вы в одной из организаций:
Облэнерго, Держенергонагляд, АМКУ, НКРЕКП
чтобы всем, кто читает тему (на сегодня 318 просмотров) была понятна позиция этих организаций или их работников. Если такое не будет указано, буду считать пользователя обычным "анонимусом", таким же как и я.
Приветствую особенно!
Держенергонагляд, АМКУ, НКРЕКП
« Останнє редагування: 27 Березень 2016, 22:19:49 від mc2 »

Вячеслав_Михайлович

  • Гість
Re: Дозволена потужність у приватному будинку
« Reply #19 : 28 Березень 2016, 09:46:53 »
ЧТО ТО НА МОЙ ВОПРОС ТИШИНА .... РЕБЯТА !!! нкре ПРОСНИТЕСЬ !!!

ВАМ ЗАРПЛАТУ ПЛАТЯТ !!!

Нечипорук В.

  • Гість
Re: Дозволена потужність у приватному будинку
« Reply #20 : 28 Березень 2016, 11:07:27 »
Шановний Вячеслав Михайлович!
Про яку статтю якого Закону Ви задаєте питання? Я особисто не знаю Закону, що дає відповіді на Ваші чисельні емоції. Дискуссії в цій темі кружляють навколо законодавства про проектування та будівництво. З якого дива НКРЕКП має відповідати за законодавство Мінрегіону?
Вам на їній форум (якщо є).

Вячеслав_Михайлович

  • Гість
Re: Дозволена потужність у приватному будинку
« Reply #21 : 28 Березень 2016, 11:41:18 »
Подождите !

дайте ответ на основании каких нормативных документов Облэнерго устанавливает расчетную мощность для частного дома.

Если потребитель произвел реконструкцию собственных сетей, то какие документы, ему необходимо предоставить, для того что бы он попал "под реконструкцию" и по ДБН был отнесен для жителів 1-го виду I рівня електрифікації в будинках з плитами на природньому газі питоме розрахункове електричне навантаження одного житла дорівнює 5,0 кВт (див. Примітку 1).

"Понимаю это так - проапгрейдил я свою электроустановку до уровня ДБН В.2.5-23-2010, ПУЭ, и т.д., причем за свои деньги, претендую и получаю свои законные 5кВт  для 220В.

Дайте четкую аргументацию !
 И не съезжайте с темы - почитайте п.3 и п.4
 "ПОЛОЖЕННЯ
про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг".



Влад Нечай

  • Гість
Re: Дозволена потужність у приватному будинку
« Reply #22 : 28 Березень 2016, 23:43:30 »
В советских Правилах пользования выделение мощности регламентировалось выполнеными Техническими условиями. Тогда электрификация реализовалась по тех СНИПАХ, проектах и деньгах .Встречал выделение мошности 1,3;1,5кВт. Чтобы оценить достоверность цифр нужно найти те проекты.
В Украинских правилах для населения есть пункт-
"4. У  договорі  обов'язково зазначається величина потужності, яка  визначається  виходячи  з  потужності  наявних  у   споживача
струмоприймачів.  При цьому загальна потужність не може бути вищою за  потужність,  передбачену  технічними  умовами  чи   технічними характеристиками електромережі споживача.
     Споживач може  внести  пропозиції  щодо  зміни  зазначеної  у договорі  величини  електричної   потужності.   У   разі   відмови
енергопостачальник   надає   споживачеві   обгрунтовану   письмову відповідь. "
Рядом с этим в этих же правилах:
"42. Споживач електричної енергії зобов'язаний:
-узгоджувати з   енергопостачальником    нові  підключення  та переобладнання внутрішньої електропроводки,  здійснювані  з  метою збільшення споживання електричної потужності;".
До 01.01.2013 взаимодействие потребителя и энергокомпании осуществленные по этим положениям позволяли увеличить мощность в договоре (если были резервы мощности или дана взятка).
После 01.01.2013 по Закону появилось Стандартное присоединение, особенностью которого стал принцип : независимо от состояния сетей(в части наличия резервов мощности , сечения ПЛ, необходимости достраивать 299м линии ) или при новом присоединении или при увеличении мошности все платят одинаково.
Что такое " он попал "под реконструкцию" и по ДБН был отнесен для жителів 1-го виду I рівня електрифікації в будинках з плитами на природньому газі питоме розрахункове електричне навантаження одного житла дорівнює 5,0 кВт" не понимаю. Знаю лишь что при проектировании электрификации масива застройки проектант обязан применять значения мошности из ДБН. Или альтернатива: если застройщик при строительстве дома заказал проект (что не обязательно) с разделом электрооборудование, то  проектант обязан отобразить в проете расчет мощности по ДБН с рекомендацией получить у Облэнерго соответствующую разрешенную мощность(это если сначала проект а потом получение ТУ. Есть застройщики не заказывающие проект и пишущие в заявлениях на присоединение 2кВт мощности (на пока) и пищущие жалобы, если Облэнерго "рекомендует" писать не меньше 5кВт, ссылаясь на ДБН.
Уточните свой вопрос теперь.

Tarik

  • Гість
Re: Дозволена потужність у приватному будинку
« Reply #23 : 29 Березень 2016, 12:02:43 »
Без відповідних доказів, але знаю що в 90-х роках обленерго мало можливість в односторонньому порядку "населенню" зменшувати дозволену потужність у відповідності до фактичного споживання. Зараз така норма впливу діюча тільки стосовно споживачів суб'єктів госп.діяльності.
п.3.4 ПКЕЕ "У разі звернення до власника засобів обліку споживача або електропередавальної організації, або постачальника електричної енергії щодо невідповідності обліку вимогам ПУЕ або технічним характеристикам заводу-виробника засобів обліку сторонами складається акт про невідповідність метрологічних характеристик, у якому, в тому числі, зазначається термін приведення засобів обліку їх власником за його рахунок у відповідність до вимог ПУЕ або технічних характеристик заводу-виробника засобів обліку. У такому разі сторонами переглядається величина дозволеної потужності."

Вячеслав_Михайлович

  • Гість
Re: Дозволена потужність у приватному будинку
« Reply #24 : 29 Березень 2016, 13:23:03 »
Давайте теперь конкретизируем:

- есть ДБН В.2.5-23:2010
- читаем сфера "застосування" далее по тексту: "...новых и существущих, пренадлежащих реконструкции и капитальному ремонту..."

я сделал у себя дома ремонт, поменял проводку, если нужно проект на электроснабжение - то его можно сделать, отобразив изменеия.

соответственно мой дом 1964 года, в котором я сделал капитальный ремонт, поменял проводку, крышу, стены и т.д. и т.п. можно соотнести под новый ДБН, соответсвенно, я  могу рассчитывать на мощность которая в этом нормативе, так ?
Если так, то что я должен предоставить в обэнерго, для того, что бы внести изменения в договор и привести его к требованиям ДБН В.2.5-23:2010

Влад Нечай

  • Гість
Re: Дозволена потужність у приватному будинку
« Reply #25 : 30 Березень 2016, 10:52:00 »
Выписанная Вами логика прекрасна. Но если она прямо отсутствует в нормативно-правовом акте (в правилах пользования отсутствует перечень того что должен предоставить в обэнерго, потребитель для того, что бы внести изменения в договор и привести его к требованиям ДБН В.2.5-23:2010), то навязать ее энергокомпании может лишь судья в судебном споре об изменениях в договоре, заполняя пустоты между строк законодательного акта "личными убеждениями".

Вячеслав_Михайлович

  • Гість
Re: Дозволена потужність у приватному будинку
« Reply #26 : 31 Березень 2016, 10:09:36 »
Хватит ходить взад да в перед !  дайте пожалуйста полный официальный ответ НКРЕ, исходя из существующего законодательства !

ПЛАВИЛА ПОЛЬЗОВАНИЯ, ТОВАРИЩ !!!! это не единственны нормативный документ  которым пользуется обэнерго ... или вы утверждаете что этот документ единственный и все ответы в нем - то это ерунда .... в суд меня отправлять не нужно, это всегда успеется ...

жду ваш ответ (или вам нужно отправить официальный ЗАПЫТ НА ОТРЫМАННЯ ИНФОРМАЦИИ) ????

Влад Нечай

  • Гість
Re: Дозволена потужність у приватному будинку
« Reply #27 : 31 Березень 2016, 11:02:07 »
Насчет письменного запроса - очень правильное решение.

Вячеслав_Михайлович

  • Гість
Re: Дозволена потужність у приватному будинку
« Reply #28 : 31 Березень 2016, 11:04:47 »
НЕЧАЙ  а Вы собственно кто ? где ответ ???

Влад Нечай

  • Гість
Re: Дозволена потужність у приватному будинку
« Reply #29 : 31 Березень 2016, 12:27:22 »
Я свободный учасник форума. Не представляю официальную позицию НКРЕКП. Официальную позицию отображает одноименный учасник, который обективно ограничен в  возможности ответить на все вопросы, особенно недостаточно урегулированные.
К Комисии имею отношение , но очень отдаленное. На волонтерских принципах помогаю решать посетителям форума психологические и юридические головоломки в энергетике.