Автор Тема: Показания счетчика перед подорожанием  (Прочитано 1329 раз)

Offline КВН

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 1
    • Перегляд профілю
Сегодня получил квитанцию за январь - офигел
141 кВт за январь месяц - и это месяц с максимальным потреблением по году (по квитанциям) - 141/31=4,5 кВт/день
Посмотрел показания счетчика - показывает что я потребил 33 кВт за 4 неполных дня - 33/4=8 кВт/день
Счетчик стоит электронный один на весь подъезд и я так думаю с автопередачей данных на 1 число месяца.

А теперь вопрос:

А не хотите ли вы надуть меня в связи с подорожанием эл.энергии с 01.02.16?



ПАТ Чернігівобленерго

  • Гість
Відносини між громадянами (споживачами електричної енергії) та енергопостачальниками регулюють Правила користування електричною енергією для населення (далі - ПКЕЕН), затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 26.07.1999 № 1357                (зі змінами та доповненнями).
Згідно з п. 19 ПКЕЕН розрахунки населення за спожиту електричну енергію здійснюються за діючими тарифами (цінами) для населення на підставі показань приладів обліку.
Відповідно до п. 21 ПКЕЕН знімання показань приладів обліку провадиться споживачем щомісяця. Енергопостачальник має право контролювати правильність знімання показань приладів обліку та оформлення платіжних документів споживачем.
За власним рішенням енергопостачальник має право самостійно знімати показання приладів обліку у споживача.
Відповідно до п. 22 ПКЕЕН оплата спожитої електричної енергії може здійснюватися:
за розрахунковими книжками;
за платіжними документами, які виписуються енергопостачальником;
за карткою попередньої оплати.
Порядок та форма оплати спожитої електричної енергії визначаються у договорі.
Згідно з п. 29 ПКЕЕН у разі виявлення в платіжному документі помилкових показань приладу обліку споживач зобов’язаний повідомити про це енергопостачальника.
Крім того, відповідно до п. 16 ПКЕЕН у разі сумніву споживача у правильній роботі приладу обліку він може звернутися до енергопостачальника для проведення експертизи. Після оплати споживачем вартості робіт енергопостачальник протягом 20 днів проводить експертизу.
У разі підтвердження експертизою неправильної роботи приладу обліку енергопостачальник відшкодовує споживачу всі витрати, пов’язані з проведенням експертизи.
Одночасно зазначаємо, що згідно з постановою НКРЕКП від 26.02.2015 № 220 «Про встановлення тарифів на електроенергію, що відпускається населенню» наступне підвищення тарифів на електроенергію відбудеться 01.03.2016 року.