Автор Тема: Підключення будинку в м.Переяслав-Хмельницький  (Прочитано 1154 раз)

HumanKM

  • Гість
Допоможіть зорієнтуватися у вартості, а ще краще опишіть процес ціноутворення на підключення будинку до ел.мережі
Я зараз маю придбати ділянку в межах міста. Наявність ліній ел.передач поруч з ділянкою є. Якщо ми припустимо що київобленерго погоджується мене підключити - які і на що витрати на мене очікують? Проект, робота при стандартному підключенні.... Мені потрібен хоч грубий орієнтир вартості всіх документів і робіт що очікують на мене при підключенні. Буду вдячний за відповідь.

ПАТ Київобленерго

  • Гість
Шановний гр. HumanKM!
Згідно Вашого звернення хочемо проінформувати, що з метою приєднання належних Вам електроустановок до електричних мереж Товариства, Вам необхідно звернутись до Переяслав-Хмельницького районного підрозділу ПАТ «Київобленерго»  з письмовою заявою, до якої необхідно надати наступний комплект документів:
1. Копія та оригінал паспорта власника житла (1,2,11 сторінки).
2. Копію та оригінал довідки податкового органу про включення власника до державного реєстру фізичних осіб (присвоєння ідентифікаційного коду).
3. Копію та оригінал документу, який підтверджує право власності (витяг з державного реєстру прав на нерухоме майно) чи користування фізичної особи на об’єкт (згідно з пункту 1.2 ПКЕЕН об'єкт споживача - житловий будинок (квартира, помешкання та ін.), гараж, майстерня або інша електрифікована споруда, що належить споживачу на правах власності або користування).
4. Ситуаційний план із зазначенням місця розташування електроустановки в масштабі 1:500.
5. Викопіювання з топографо-геодезичного плану в масштабі 1:2000.
Копії документів надаються замовником особисто з пред’явленням оригіналу, або нотаріально завірені.
З урахуванням величини потужності електроустановок  зазначеної Вами в заяві про приєднання та відстані від  Вашої земельної ділянки до діючих електричних мереж Товариства відповідного рівня напруги  персоналом Товариства буде визначено тип приєднання. При цьому враховується  наступне.
Стандартне приєднання – це приєднання електроустановки (крім електроустановок, призначених для виробництва електричної енергії) замовника до діючих мереж електропередавальної організації на відстань, що не перевищує 300 метрів по прямій лінії від місця забезпечення потужності до місця приєднання,  із заявленою потужністю приєднання до 50 кВт включно.
У разі стандартного приєднання, розрахунок плати за стандартне приєднання виконується з урахуванням  ставок  плати за стандартне приєднання, які встановлюються Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг України на кожен календарний  рік окремо.
Станом на сьогоднішній день,  згідно постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 22 грудня 2015 р. № 3019  «Про затвердження ставок плати за стандартне приєднання електроустановок для Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя на 2016  рік» ставка плати за стандартне приєднання для електроустановок напругою 0,4  кВ, потужністю до 16 кВт включно, з 3-фазною схемою приєднання, які розташовані в міській місцевості становить 1050 грн/кВт, без ПДВ.
Ознайомитись із усіма значеннями ставок плати за стандартне приєднання Ви можете на офіційному веб-сайті Товариства або Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.
Плата за стандартне приєднання розраховується як добуток величини заявленої потужності на відповідне значення ставки і зазначається у договорі про приєднання до електричних мереж.
Електропередавальна організація приступає до виконання своїх зобов’язань за договором про приєднання до електричних мереж після  оплати замовником 100% плати за стандартне приєднання.
Відповідно до положень розділу ІІ Правил приєднання електроустановок до електричних мереж, затверджених постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики від 17 січня 2013 р. № 32 (далі – Правила), після оплати  замовником плати за стандартне приєднання електропередавальна організація:
- готує технічні вимоги до проекту зовнішнього електрозабезпечення;
-  забезпечує виконання проектної документації;
- забезпечує виконання будівельно-монтажних, пусконалагоджувальних робіт та введення в експлуатацію новозбудованих чи реконструйованих електроустановок до точки приєднання замовника;
- виконує підключення електроустановки замовника.
Для фізичних осіб точкою приєднання, як правило, є вихідні клеми лічильника, змонтованого в шафі обліку, встановленій на межі земельної ділянки або на земельній ділянці замовника.
Будь-яких інших платежів, крім плати за стандартне приєднання,  для замовника Правилами не передбачено.
Обов’язком замовника є будівництво мереж електропостачання від точки приєднання до ввідно-розподільчого пристрою об’єкту.

З повагою,
ПАТ «Київобленерго»