Автор Тема: Встановлення рівнегазом лічильників газу на багатоквартирні будинки.  (Прочитано 5860 раз)

Walter

  • Гість
   Слід зазначити, на сьогодні,  без обліку залишається 2 млн. 863 тис абонентів, які використовують природний газ для приготування їжі.

Комісією на цей час провадяться заходи щодо можливості прискорення забезпечення споживачів обліком природного газу, зокрема в частині запровадження масштабного встановлення будинкового обліку природного газу.
Крім того, варто зазначити, оскільки для виконання зазначених Законом термінів залишилось близько 24 календарних місяців, а найбільша кількість лічильників має бути встановлена саме в багатоквартирних будинках (як правило використання природного газу здійснюється тільки для приготування їжі), Міненерговугілля було розроблено проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Тимчасового положення про порядок розрахунків за надання населенню послуг з газопостачання в умовах використання лічильників природного газу (будинкових або на групу будинків)» (далі - Проект постанови), який розміщено на офіційному сайті Міненерговугілля України mpe.kmu.gov.ua (Міненерговугілля  Головне меню  Діяльність  Регуляторна діяльність  Проекти регуляторних актів та аналізи регуляторного впливу до них).

   Розробленим Проектом постанови забезпечується можливість обліку усього відпущеного природного газу в багатоквартирних будинках, а також заощадження коштів необхідних для забезпечення населення, яке проживає в багатоквартирних будинках, лічильниками природного газу та як наслідок зменшення фінансового навантаження на тариф газорозподільних підприємств.

Питання до НКРЕ:  Якщо в будинку 200 квартир, на будинок встановлено 1 лічильник газу, 20 квартир не платять за газ, на кого розподіляються борги за спожитий газ?   На решту квартир?

aka

  • Гість
НКРЕКП представляє інтереси не населення а монополістів. Ніж займатися лобіюванням інтересів в тому числі облгазів краще перевірили як облгази використовують кошти на Інвестпрограми. Купляти втридорога, закривати видуманими роботами тому й на лічильник не вистачає.
Перевірте інвестиційні програми обгазу за останні хоча б п'ять років.
Думаю ви помітите що обладнання купується за цінами вище ринкових, форми КБ закриваються з роботами які не виконувались, постачання матеріалів та обладнання здіснють "потрібні фірми" (ДСТЛО, Іскер..... і тд), саме цікаво що є ряд обладнання яке купується не безпосередньо у виробника, а чомусь через прокладку...

НКРЕКП ви не тим займаєтесь!!!