Автор Тема: Повірка багатотарифного лічильника  (Прочитано 8331 раз)

Danielnex

  • Гість
Повірка багатотарифного лічильника
« Reply #15 : 28 Вересень 2016, 00:44:56 »
До відома. За повірку лічильників газу, електроенергії їх заміну демонтаж, монтаж платять також всі споживачі, так як вартість цих робіт причому немала, уже закладена енергопостачальними підприемствами у вартість газу чи електроенергії. Водоканали є комунальними підприємствами, в тариф по водопостачанню яких не закладено вартість повірочних робіт приладів обліку. Інформація антимонопольного комітету.
Плата за повірку водяного лічильника становить 24грн. з ПДВ. Якщо розділити на три роки і спожиту кубатуру води, це будуть копійки. Всі водяні лічильники є власністю споживача і в першу чергу споживач повинен бути зацікавлений в повірці лічильника води і зобовязаний її проводити. Наводжу реальний приклад, лічильник води у споживачки N. при повірці на повірочній установці дає похибку 2л. води на 20л. Не важко вирахувати скільки переплачує споживч N. при середньому споживанні 10м.куб. води в місяць. Конфліктна ситуація. Скандал. Перерахунок зі сторони водоканалу, - нереальний.
Міжповірочний інтервал водяного лічильника становить три роки, і по закінченні цього терміну водоканал повинен автоматично міняти тариф оплати за спожиту воду.
p.s. за короткий час роботи повірочної водяної установки, у Стрийському відділенні ДП "Львівстандартметролія", було кілька лічильників води, на які виписані довідки про непридатність виимірювального засобу, і визнані непридатними по причині завищення показників лічильника. Чомусь в меншу сторону не дурив поки що жоден водяний лічильник.