Автор Тема: Відпуск енергії працівникам агропромислового комплексу  (Прочитано 1263 раз)

Олександр К

  • Гість
Відпуск енергії працівникам агропромислового комплексу, які проживають у селищах міського типу, працівникам селянських (фермерських) господарств, радгоспів (держгоспів), колективних та інших сільськогосподарських підприємств, які проживають у містах обласного і районного підпорядкування, а також пенсіонерам, які перед виходом на пенсію працювали в галузі сільськогосподарського виробництва та соціальній сфері села не менше 15 років і мають особовий рахунок на використання житла, відпуск електричної енергії проводиться за тарифами, визначеними для сільського населення.......розуміти пенсіонерам, які перед виходом на пенсію працювали в галузі сільськогосподарського виробництва та соціальній сфері села не менше 15 років і мають особовий рахунок на використання житла, відпуск електричної енергії проводиться за тарифами, визначеними для сільського населення... Багато людей проробили 15 і більше років, але через ситуацію в країні з роботою вийшли на пенсію з Центру зайнятості....(перебування на обліку)..... що їм робити???

Walter

  • Гість
Створити ще 5 аналогічних тем на форумі...

http://forum.nerc.gov.ua/index.php?topic=2187.0;topicseen

Провокашка

  • Гість
" що їм робити???"
Заплатити за спожиту електричну енергію на 17 грн дорожче й визнати, що були співучасниками неекономічної, політично корупційної системи оцінки праці (праця пролетарів, праця куркулів, праця депутатів, праця вчителів, медиків і т.д.).Тарифи  на електричну енергію- відзеркалення тієї ж системи "справедливості" як у кожного своя.Кожен в популістичній справедливості знайде своє поліно.

ПАТ Київобленерго

  • Гість
Шановний гр. Олександр К!

Тарифи на електроенергію, що відпускається населенню, затверджено постановою НКРЕКП від 26.02.2015 № 220. Порядок застосування тарифів на електроенергію (далі - Порядок), затверджено постановою НКРЕ від 23.04.2012 № 498.
Згідно вимог пункту 1 Порядку, даний Порядок є обов'язковим до застосування ліцензіатами з постачання електричної енергії за регульованим тарифом, яким являється у т. ч. і ПАТ «Київобленерго», при здійсненні постачання електричної енергії населенню та споживачам, прирівняним до населення.
Нормами пункту 2.1.4. Порядку передбачено, що працівникам агропромислового комплексу, які проживають у селищах міського типу, працівникам селянських (фермерських) господарств, радгоспів (держгоспів), колективних та інших сільськогосподарських підприємств, які проживають у містах обласного і районного підпорядкування, а також пенсіонерам, які перед виходом на пенсію працювали в галузі сільськогосподарського виробництва та соціальній сфері села не менше 15 років і мають особовий рахунок на використання житла, відпуск електричної енергії проводиться за тарифами, визначеними для сільського населення.

Враховуючи викладене вище, ПАТ «Київобленерго», як ліцензіат з постачання електричної енергії за регульованим тарифом, у своїй діяльності зобов’язаний керуватися Порядком та не має права порушувати його норми.

З повагою
ПАТ «Київобленерго»