Автор Тема: Тариф на електроенергію у разі відсутності газу  (Прочитано 2406 раз)

Юхим Гаврилович

• Гість
Доброго дня. Придбав квартиру у якій немає газу. Тобто це негазифікована багатоповерхівка по проекту. Чи можу я у разі офіційної відмови від гарячого водопостачання розраховувати на укладання договору на вікористання електроенергії як категорія споживачів що проживає у негазифікованих будинках та у котрих відсутнє гаряче водопостачання. Тобто за зниженим тарифом на електроенергію. Взагаля є якісь пільгові тарифи у такому разі? Просто ще не уклав договір на споживання електроенергії, і хочу це зробити правильно, та назавжди відмовитись від гарячого водопостачання. Дякую за відповідь

Нечипорук В.

• Гість
Прочитайте даний Порядок і уточніть питання, якщо залишиться.
http://zakon5.rada.gov.ua/laws/show/z0599-12

ZOE

• Гість
Відповідно до пункту 2.1.2. Порядку застосування тарифів на електроенергію, який затверджений постановою НКРЕ 23.04.2012 № 498 (зі змінами), населенню, яке проживає в багатоквартирних будинках, не газифікованих природним газом і в яких відсутні або не функціонують  системи централізованого теплопостачання, відпуск електричної енергії проводиться за тарифом, установленим для населення, яке проживає в житлових будинках (у тому числі в житлових будинках готельного типу та гуртожитках), обладнаних у встановленому порядку електроопалювальними установками.
Підтвердження факту відсутності газифікації природним газом багатоквартирних будинків та відсутності або не функціонування в зазначених будинках систем централізованого теплопостачання здійснюється на підставі акта, виданого державною інспекцією з енергетичного нагляду за режимами електричної і теплової енергії в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі (далі – державна інспекція).
Відповідний тариф для зазначеної категорії має застосовуватися з наступного розрахункового періоду після складання відповідного акта державною інспекцією.
Для надання більш конкретної відповіді на Ваше звернення, пропонуємо зазначити своє прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання та звернутися до інформаційно-консультаційного центру: ел.адреса – A.Kolerov@zoe.com.ua, тел.: (061)225-37-96; (061)225-37-99.