Автор Тема: Прошу Вас разъяснить, про подключение новых субабонентов  (Прочитано 1730 раз)

OlegSt

  • Гість
К нам, как к жилищно-коммунальному предприятию, обратилась организация с просьбой о подключении их оборудования к междуподъездной електросети многоквартирных жилых домов, находящихся у нас на балансе. Электросчетчики установить не представляется возможным и целесообразным, т.к. потребление електроенергии состовляет меньше 0,1 кВт, а именно 0,02 кВт и меньше. Какие дальнейшее наши действия? Можем ли мы разрешить подключение? Какие документы и требования необходимы для заключения договора с ХарьковОбленерго или можно его заключить между организацией и местным районным филиалом Обленерго? Заранее благодарен за помощь!

Ducks

  • Гість
Сдайте им в аренду кусок стены и взымайте плату за компенсацию (арендная плата, комунальные услуги и т.п.)

Kharkivenergy

  • Гість
У відповідності до підпункту 25 п. 10.2 Правил користування електричною енергією (далі - ПКЕЕ) у разі приєднання нових субспоживачів до власних технологічних електричних мереж у межах дозволеної потужності споживач зобов'язаний повідомити про це електропередавальну організацію і постачальника електричної енергії та ініціювати коригування дозволеної потужності (зменшення дозволеної потужності на величину приєднаної потужності нових субспоживачів).
   Згідно з п. 6.49 ПКЕЕ у разі, якщо встановлення розрахункових засобів обліку електричної енергії недоцільне внаслідок використання електричної енергії для електроустановки потужністю до 0,1 кВт, постачальником електричної енергії за заявою споживача може бути дозволено тимчасове безоблікове користування електричною енергією на строк до 1 року.
   Тимчасове безоблікове користування електричною енергією здійснюється споживачем на підставі договору про тимчасове безоблікове користування електричною енергією між споживачем та постачальником електричної енергії.
   У відповідності до розділу 4 типового договору про тимчасове постачання електричної енергії без засобів обліку, який є додатком 4 до ПКЕЕ,  обов'язковими додатками до такого договору є:
1. Рішення місцевих органів самоврядування щодо проведення Споживачем певного виду діяльності на певній території (у певному місці);
2. Копія свідоцтва про державну реєстрацію суб'єкта підприємницької діяльності (за наявності);
3. Копія довідки про внесення до Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України (за наявності);
4. Технічний паспорт на електрообладнання, яке планується підключити до електричної мережі;
5. Технічні умови на електропостачання (у разі необхідності приєднання струмоприймачів з сумарною потужністю в кожній точці приєднання >5 кВт);
6. Протоколи вимірів згідно з "Правилами устройства электроустановок";
7. Кошторис вартості послуг, які надаються Споживачу.
   
       Для укладення договору про тимчасове безоблікове користування електричною енергією споживач має звернутись до районного відділення енергозбуту із відповідною заявою.
      Підключення струмоприймачів споживача у разі укладення договору про тимчасове безоблікове користування електричною енергією здійснюється власником електричної мережі.