Автор Тема: Подключение эл. счетчика  (Прочитано 2555 раз)

rotronic

  • Гість
Подключение эл. счетчика
« : 18 Листопад 2015, 09:20:43 »
Добрый день.
Могут ли по одному адресу зарегестрированне 3 счетчика?
Когда-то это был один участок,  сейчас разделен на три части.  У всех трех участков разные владельцы..
Обуховский р-н.
Сейчас строю дом и хочу провести 3ф,  есть все документы.. В Рэсе мне говорят,  что нужно менять адрес.

Григорій

  • Гість
Re: Подключение эл. счетчика
« Reply #1 : 18 Листопад 2015, 12:14:26 »
Могут ли по одному адресу зарегестрированне 3 счетчика?
Когда-то это был один участок,  сейчас разделен на три части.  У всех трех участков разные владельцы..
Обуховский р-н.
Сейчас строю дом и хочу провести 3ф,  есть все документы.. В Рэсе мне говорят,  что нужно менять адрес.
Якщо є три права власності, то й адресів три:
наприклад
вул.Тиха 5а
вул.Тиха 5б
вул.Тиха 5в
Не бачу проблем

rotronic

  • Гість
Re: Подключение эл. счетчика
« Reply #2 : 18 Листопад 2015, 14:36:55 »
К сожалению проблема есть.
Посредине участка стоит дом, который разделен на три части. У каждой части дома есть своя прилегающая территория (разделенная заборами и с отдельными входами).
У каждого участка и 1/3 дома есть свой хозяин.
Проблема в том, что когда делили участок, оставили у всех один и тот же адрес.
Больше того скажу, что на данный момент у дома уже есть подключение (три однофазных счетчика на один адрес, 3 кВт) на один адрес, но на разных владельцев.
Так как я строю новый дом (у меня есть возможность отрезать мою часть старого дома) и имея на руках все документы на строительство, договора купли-продажи и тд., то хочу сделать новое подключение 3ф.
На что РЕС мне сказал, что нужно менять адрес. Я уже занимаюсь этим с начала года, а теперь поменять адрес - это еще столько же!!!

Григорій

  • Гість
Re: Подключение эл. счетчика
« Reply #3 : 18 Листопад 2015, 15:15:56 »
К сожалению проблема есть.
Проблема в том, что когда делили участок, оставили у всех один и тот же адрес.
ПКЕЕ для населення, п.9
 В квартирах або інших об'єктах споживача, розташованих за однією адресою, встановлюється один прилад обліку незалежно від кількості господарських будівель.
 За наявності декількох наймачів (власників) квартири прилад обліку встановлюється для кожного з них.
{ Пункт 9 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ N 799 ( 799-2007-п ) від 06.06.2007 }
Будуть проблеми?
« Останнє редагування: 18 Листопад 2015, 15:21:33 від Григорій »

rotronic

  • Гість
Re: Подключение эл. счетчика
« Reply #4 : 18 Листопад 2015, 18:23:19 »
Григорий большое спасибо, попробую еще так.
Но они же эти все законы знают, а я потребитель, который им должен рассказывать, как им работать :)

Попробую и напишу результат

ПАТ Київобленерго

  • Гість
Re: Подключение эл. счетчика
« Reply #5 : 25 Листопад 2015, 15:38:01 »
Добрый день.
Могут ли по одному адресу зарегестрированне 3 счетчика?
Когда-то это был один участок,  сейчас разделен на три части.  У всех трех участков разные владельцы..
Обуховский р-н.
Сейчас строю дом и хочу провести 3ф,  есть все документы.. В Рэсе мне говорят,  что нужно менять адрес.
      Шановний rotronic!

      Взаємовідносини сторін в частині електрозабезпечення регулюються діючим законодавством України, зокрема Законом України «Про електроенергетику» (далі - Закон) та Правилами користування електричною енергією для населення, затвердженими Постановою КМУ від 26.07.1999 № 1357 (далі - ПКЕЕН). Дані правила є обов’язковими для виконання споживачами електроенергії, а також для підприємств, які здійснюють передачу та постачання електроенергії.
      Відповідно до статті 26 Закону та пункту 3 ПКЕЕН, взаємовідносини між Споживачем та ПАТ «Київобленерго» регулюються Договором про користування електричною енергією (далі – Договір). При цьому об'єктом споживача є житловий будинок, гараж, майстерня або інша електрифікована споруда, що належить споживачу на правах власності або користування.
      Згідно вимог пункту 9 ПКЕЕН у квартирах або інших об'єктах споживача, розташованих за однією адресою, встановлюється один прилад обліку незалежно від кількості господарських будівель. За наявності декількох власників будинку прилад обліку встановлюється для кожного з них.
      Відповідно до правовстановлюючих документів об’єкт споживача може бути розділений між декількома особами на правах спільної сумісної власності або на правах спільної часткової власності.
      Спільна сумісна власність на нерухоме майно — це спільне право (володіння, користування, розпорядження) на об'єкт нерухомого майна двох або більше осіб без визначення часток кожного з них у цьому праві.
      Спільна часткова власність — власність, право на яку мають дві та більше фізичні та (або) юридичні особи з визначенням у правоустановлюючих документах розміру часток власності кожного співвласника. Визначення часток власності кожного співвласника регламентується відповідно до Цивільного кодексу України.

      Спільна сумісна власність на нерухоме майно не дає права співвласникам самостійно розпоряджатися житловим будинком або його частиною.

      Якщо власники будинку володіють об’єктом на правах спільної часткової власності на нерухоме майно, необхідно укладення Договорів з кожним із власників окремо відповідно до правоустановлюючих документів на виділену в натурі площу. При цьому питання розділу будинку має вирішуватися або за згодою сторін, або в судовому порядку. Після розподілу житлового будинку всі його власники на правах спільної часткової власності мають право звернутися в органи місцевого самоврядування з метою отримання на кожну окрему виділену частину будинку окремої поштової адреси.

      Враховуючи зазначене, якщо належна Вам частина житлового будинку виділена в натурі, Ви маєте право з метою забезпечення електропостачання будинку на напрузі 380В (3-фазного) звернутися до ПАТ «Київобленерго» з заявою про приєднання електроустановок.
      До заяви про приєднання додаються:
- ситуаційний план із зазначенням місця розташування електроустановки в масштабі 1:500 та викопіювання з топографо-геодезичного плану в масштабі 1:2000 із зазначенням місця розташування електроустановки, земельної ділянки або прогнозованої точки приєднання;
- копію документа (витяг з державного реєстру прав на нерухоме майно), який підтверджує право власності чи користування цим об'єктом;
- копію паспорту;
- копію ідентифікаційного коду;
- копію належним чином оформленої довіреності чи іншого документа на право укладати договори особі, яка уповноважена підписувати договори (за потреби).

З повагою, ПАТ "Київобленерго"

Григорій

  • Гість
Re: Подключение эл. счетчика
« Reply #6 : 27 Листопад 2015, 15:58:38 »
      - ситуаційний план із зазначенням місця розташування електроустановки в масштабі 1:500 та викопіювання з топографо-геодезичного плану в масштабі 1:2000 із зазначенням місця розташування електроустановки, земельної ділянки або прогнозованої точки приєднання;
Ну от для чого Заявнику морочите голову "планом"?
Що, будете лінію будувати?
В типовій Заяві  написано ж:  " - ситуаційний план (в разі потреби) із з...

ПАТ Київобленерго

  • Гість
Re: Подключение эл. счетчика
« Reply #7 : 30 Листопад 2015, 08:50:49 »
      - ситуаційний план із зазначенням місця розташування електроустановки в масштабі 1:500 та викопіювання з топографо-геодезичного плану в масштабі 1:2000 із зазначенням місця розташування електроустановки, земельної ділянки або прогнозованої точки приєднання;
Ну от для чого Заявнику морочите голову "планом"?
Що, будете лінію будувати?
В типовій Заяві  написано ж:  " - ситуаційний план (в разі потреби) із з...
Шановний гр. Григорію!
      Відповідно до пункту 1.3 Правил приєднання електроустановок до електричних мереж, затверджених постановою НКРЕ від 17.01.2013 № 32 (зареєстровано в Міністерстві юстиції України 08.02.2013 за № 236/22768, редакція постанови діє з 28.02.2013), (далі - Правила) Електропередавальна організація не має права відмовити в приєднанні до її мереж електроустановки замовника за умови дотримання ним вимог цих Правил.
      Відповідно до абзацу 4 пункту 1.3 Правил "послуга з приєднання надається на підставі договору про приєднання, що укладається за типовою формою (додаток 1).
      Для отримання проекту договору про приєднання замовник звертається до електропередавальної організації за місцем розташування його електроустановок із заявою про приєднання електроустановки певної потужності (додаток 2) та пред'являє паспортний документ.
      До заяви про приєднання електроустановки певної потужності додаються:
      ситуаційний план із зазначенням місця розташування електроустановки та викопіювання з топографо-геодезичного плану в масштабі 1:2000 із зазначенням місця розташування електроустановки, земельної ділянки або прогнозованої точки приєднання;
      копія документа, який підтверджує право власності чи користування цим об'єктом або, за відсутності об'єкта, право власності чи користування земельною ділянкою;
      копія належним чином оформленої довіреності чи іншого документа на право укладати договори особі, яка уповноважена підписувати договори (за потреби).".

      Відповідно до Додатку 2 "Заява про приєднання електроустановки певної потужності (типова форма)" та Додатку 3 "Заява на отримання вихідних даних для розробки техніко-економічного обгрунтування схеми приєднання об'єкта (типова форма)" до Правил до заяви замовника  та відповідно до заяви замовника-фізичної особи додаються:
      "1. Ситуаційний план із зазначенням місця розташування електроустановки та викопіювання з топографо-геодезичного плану в масштабі 1:2000 із зазначенням місця розташування електроустановки, земельної ділянки або прогнозованої точки приєднання.
      2. Копія документа, який підтверджує право власності чи користування цим об'єктом або, за відсутності об'єкта, право власності чи користування земельною ділянкою.
      3. Копія належним чином оформленої довіреності чи іншого документа на право укладати договори особі, яка уповноважена підписувати договори (за потреби).".

З повагою, ПАТ "Київобленерго"

Григорій

  • Гість
Re: Подключение эл. счетчика
« Reply #8 : 30 Листопад 2015, 08:59:20 »
З повагою, ПАТ "Київобленерго"
Шановні крючкотворці!
Напишіть, що будете робити з ситуаційним планом???
 І для чого
1.   Копія паспортних даних ( стор.1-4, прописка)
2.   Копія ідентифікаційного коду
якщо це можна з оригіналу занести в документи на приєднання: серію/№ паспорта та ідентифікаційний код, адрес?
Мало вам паперів? Солідніше? Заставляти людей бігати і копії знімати?


« Останнє редагування: 30 Листопад 2015, 09:08:49 від Григорій »