Автор Тема: Возможно ли в моём случае как-то переоформить лицевой счёт?  (Прочитано 3826 раз)

Natali Leon

• Гість
Здравствуйте!
Прочитала темы на Вашем форуме по данной теме,но у меня случай ещё сложнее,может подскажете как разрешить мою проблему?!
И так всё попорядку.
Я живу с сыном в п.г.т ,в родительском доме где родилась,и выросла.Есть ещё брат который более 30 лет тут не проживает.
В 2012 году нестало отца который был владельцем нашего дома на которого был оформлен договор(в 2005 году),и лицевой счёт с "Рівнеобленерго",и вот уже 3 года покойник платит за электричество.
В право наследства я вступить не могу,так как для этого надо пройти через сбор кучи бумаг,суд,и.т.д. а у меня на всё это банально нет денег!!!
Брат не против того,что бы лицевой счет,и договор были переоформлены на меня,и готов пописать любые документы для этого.В РЭМ сказали что для переоформления надо быть или владельцем дома,или взять в Сельсовете справку о том,что мы с братом являемся прямыми наследниками,НО ТАКОЙ ФОРМЫ СПРАВКИ ТАМ ВООБЩЕ НЕ ДАЮТ.
У меня два вопроса:
1.Есть ли всё таки какая то возможность переоформить лицеврй счёт на меня при данных обстоятельствах?
2.Могут ли мне вообще отключить электричество если я не переоформлю договор,и лицевой счёт?
P.S. По квитанциям(на покойника) плачу своевременно,задолженности нет.

Feniks84

• Гість
Ну по другому пункту можу написати точно "Можуть  відключити" оскільки особи з якою був заключений договір не стало договір вважається таким що втратив чинність. А користування електроенергією без договору не можливо. Але як показує практика для Обленерго без різниці хто сплачує до пори до часу... Поки щось не станеться а там точно відключення і підключитись буде дуже важко... Так що ваші шанси 50/50)).

Walter

• Гість
Взагалі то достатньо довідки, що Ви  там зареєстровані і копії свідоцтва про смерть батька.

Natali Leon

• Гість
Я была бы счастлива если бы и работники "РЕМ" так же считали,но увы,они требуют документы о праве владения домом!
 :-\

Walter

• Гість
Ви або  щось неправильно зрозуміли,  або вас "грузять" і розводять як лоха.   Договір з РЕМ уладений на моє імя, хоча власником будинку я не є і ніколи не був, тільки прописаний в ньому. 
Цього Вам достатньо?

Ви хоч письмовий запит в  РЕМ писали?  Чи це все на рівні ОБС?

З.І.   А чим вас не влаштовує платити за е/е на старого власника? Сумління чи забобони?   Чому постало питання переоформити договір на вас?
« Останнє редагування: 18 Листопад 2015, 21:16:19 від Walter »

Walter

• Гість
Ось, наприклад, інформація з сайту Чернівціобленерго:

Цитувати
     До заяви про приєднання електроустановки певної потужності додаються:
- ситуаційний план із зазначенням місця розташування електроустановки та викопіювання з топографо-геодезичного плану в масштабі 1:2000 із зазначенням місця розташування електроустановки, земельної ділянки або прогнозованої точки приєднання;
- копія документа, який підтверджує право власності чи користування цим об'єктом або, за відсутності об'єкта, право власності чи користування земельною ділянкою;
- копія належним чином оформленої довіреності чи іншого документа на право укладати договори особі, яка уповноважена підписувати договори (за потреби).

У вас є  ще питання? Чи все зрозуміло?

Рівнеобленерго

• Гість
Доброго дня! У відповідності до Правил користування електричною енергією для населення, об'єкт споживача - житловий  будинок,  гараж,  майстерня  або інша  електрифікована  споруда,  що  належить  споживачу на правах власності або користування
Згідно цих же правил,  споживання електричної енергії здійснюється на підставі договору про користування електричною енергією між споживачем і енергопостачальником, що розробляється енергопостачальником. Відповідно без договору про користування електричною енергією споживання електричної енергії не допускається.
Згідно п. 7. ПКЕЕн, для споживання електроенергії новий наймач (власник) квартири або іншого об'єкта повинен звернутися до енергопостачальника для укладення договору про користування електричною енергією.
Для укладення Договору, до Вашого району електричних мереж (РЕМ) надаються такі документи:
   оригінал та копія паспорту;
   оригінал та копія ідентифікаційного номера;
   право власності на квартиру (витяг з БТІ), або документ, що посвідчує право користування квартирою;
   нотаріально завірену копії погодження іншого співвласника помешкання (якщо такий є), щодо оформлення договору на іншу особу (або особисто написати таку заяву в абонентському відділі РЕМ).