Автор Тема: Відключення електрики без попередження та графіку  (Прочитано 1956 раз)

Villis

• Гість
Доброго дня. Проживаю у  приватному будинку, обладнаному електроопаленням та електроплитами. Газового постачання немає взагалі. Систематично один день на тиждень  припиняється подача електроенергії приблизно на 5-6 годин. Без попередження, без графіку.
 Поки не було морозів з цим якось можна було миритись, однак, якщо таке відключення буде взимку. то  в мене замерзне будинок. Боюсь за дитину. Я не говорю про те, що поки немає світла, я не маю можливості  навіть розігріти їжу, відсутнє водопостаячання - все на електриці.
 Диспетчер місцевого РЕСу повідомляє щоразу, що це планові ремонтні роботи,  які  проводяться одноразово, тому й нема графіків. І так щоразу. А ще кажуть, що можуть за потреби до трьох днів відключати, так що я повинна радіти, що лише на 5 годин.
У звязку з цим в мене питання:
 - Яким НПА регулюється порядок такого планового-непланового відключення? Чи повинні повідомляти? (хоч дітей кудись віддівати на цей час) Якщо повинні повідомляти . то за скільки часу і яким способом? Максимум на скільки можуть відключати і як часто?
 - Чи є якісь обмеження по відключенню  для повністю електрофікованих будинків (без альтернативного енергопостачання)?
 Якщо це є порушенням, то як його правильно фіксувати( бажано з посиланням на НПА) і куди скаржитись - РЕС не варіант

Kharkivenergy

• Гість
Пунктом 34 Правил користування електричною енергіею для населення (далі - ПКЕЕН), затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 26.07.1999 № 1357 (із змінами та доповненнями),  передбачене тимчасове відключення електричної енергії для проведення планових ремонтів електроустановок і електричних мереж.
В відповідності до ПКЕЕН про тимчасове припинення постачання електричної енергії енергопостачальник доводить до відома споживачив через ЗМІ, розміщення інформації на сайті компанії, інформує місцеві органи влади не пізнише ніж за 10 днів.
Планові відключення будинків, обладнаних електроопаленням та стаціонарними елекроплитами, проводяться в тому режимі, як і всі житлові приміщення. Не проводяться  відключення в вихідні та святкові дні (крім аварійних).

Villis

• Гість
Про відключення електроенергії у Харківській області  на сайті Харківобленерго  остання інформація - на серпень 2015р.
Невже після серпня  не було планових відключень по Харківській області?