Автор Тема: Відміна старих технічних умов  (Прочитано 1664 раз)

Dulenko12

• Гість
Відміна старих технічних умов
« : 29 Жовтень 2015, 10:35:49 »
Мною написано листа в Полтаваобленерго за номером №15/10  від 15.10.2015 з проханням відмінити технічні на нестандартне приєднання корівника ФОП Дуленко В.Г. за адресою Машівський р-н, с. Пав......, вул Комарова 25 та видачу нових технічних умов на стандартне приєднання.
До листа додано заяву встановленого зразка та повний комплект документів.
Прохання Полтаваобленерго відповідсти коли можно отримати нові технічні умови на стандартне приєднання?
НКРЕКП сі свого боку проконтролювати стан розгляду мого питання, аж до підключення.
Дякую

Григорій

• Гість
Re: Відміна старих технічних умов
« Reply #1 : 30 Жовтень 2015, 14:17:23 »
Мною написано листа в Полтаваобленерго за номером №15/10  від 15.10.2015 з проханням відмінити технічні на нестандартне приєднання корівника ФОП Дуленко В.Г. за адресою Машівський р-н, с. Пав......, вул Комарова 25 та видачу нових технічних умов на стандартне приєднання.
До листа додано заяву встановленого зразка та повний комплект документів.
Прохання Полтаваобленерго відповідсти коли можно отримати нові технічні умови на стандартне приєднання?
НКРЕКП сі свого боку проконтролювати стан розгляду мого питання, аж до підключення.
Дякую
Я не НКРЕКП
На основі чого відмінити?
Тільки ФОП Дуленко В.Г. має право написати заяву на видачу нових технічних умов
Знаєте, якщо сусід буде писати такі листи на сусіда - це буде бардак.
Видали ТУ-все, ніхто не має право їх відмінити. Тільки по згоді Дуленко

Полтаваобленерго

• Гість
Re: Відміна старих технічних умов
« Reply #2 : 03 Листопад 2015, 08:37:35 »
Ви можете отримати договір про приєднання та технічні умови, попередньо домовившись за тел. 510-583