Автор Тема: Повідомлення про початок підготовчих робіт  (Прочитано 1948 раз)

Poltava

• Гість
На руках у замовника є повідомлення про початок підготовчих робіт (зареєстроване Дабі) на його приватизованій ділянці. Чи може це бути підставою для укладання договору про користування ел.енергією. Чи необхідно мати: Буд паспорт, технічний паспорт чи повідомоення про початок будівельних робіт? Згідно якого законодавчого акту ви "требуете" дані документи.
P.s. Замовник отримав ту на стандартне приэднання, оплатив вартість приєднання, обленерго виконало роботи та підписало акт перевірки виконання ту

Полтаваобленерго

• Гість
Відповідно до роз'яснень наданих Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг України, для укладення договору про користування електричною енергією заявник звертається до постачальника електричної енергії з письмовою  заявою та наступними документами:
1) паспортом;
2) документами, що підтверджують право власності чи користування об'єктом;
3) довідкою про присвоєння ідентифікаційного номеру.

Poltava

• Гість
Документом є державний акт на землю. Я хочу підключити ел.енергію для будівництва будинку. Я отримав повідомлення Дабі про початок підготовчих робіт. Полтавскій районній філії (інспекція Дергай Сергій) його замало? Це правомірно?
« Останнє редагування: 28 Жовтень 2015, 16:02:54 від Пустовит Олег »

Caumephep

• Гість
А на комунальному підприємстві  ведеться журнал реєстрацій  "Повідомлення про прийняття працівника на роботу" ?

Menlfalry

• Гість
Rost дякую за роз"яснення.Просто я з компом не дружу, я будівельник. Але скоро освою його і по електронці навчусь. Просто я думав що мова йдеться про повідомленн які я пишу на форумі.Село.