Автор Тема: Тариф для багатодітної родини  (Прочитано 2103 раз)

Т. Кукуруза

  • Гість
Тариф для багатодітної родини
« : 20 Жовтень 2015, 21:57:10 »
Доброго дня! Написала письмове звернення в Чернівціобленерго  з заявою або відновити  єдиний тариф для багатодітної родини. Відповіді немає. Що далі?

Нечипорук В.

  • Гість
Re: Тариф для багатодітної родини
« Reply #1 : 20 Жовтень 2015, 23:43:01 »
Направте письмово скаргу до НКРЕКП, або до територіального підрозділу. Адреси, контактні дані  на сайті.

Т. Кукуруза

  • Гість
Re: Тариф для багатодітної родини
« Reply #2 : 22 Жовтень 2015, 13:49:20 »
Дякую.

Держенергонагляд

  • Гість
Re: Тариф для багатодітної родини
« Reply #3 : 02 Листопад 2015, 09:34:25 »
        Згідно норм статті 11 Закону України «Про електроенергетику», органом державного регулювання діяльності в електроенергетиці є Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.
        Одним із основних завдань НКРЕКП є забезпечення проведення цінової та тарифної політики в електроенергетиці, а також контроль за додержанням ліцензіатами умов та правил здійснення ліцензованої діяльності і застосування до них відповідних санкцій за їх порушення (положення статті 12 Закону України      «Про електроенергетику»).
        Тому Держенергонагляд пропонує споживачу щодо тарифів на електроенергію та порядку їх застосування, а також фактів неправомірних дій енергопостачальника звертатись до НКРЕКП за адресою: вул. Смоленська,19, м. Київ, 03057, або за тел. (044)204-48-27.
        Додатково інформуємо, що згідно положень статті 9 Закону України «Про електроенергетику» та Положення про державний енергетичний нагляд за режимами споживання електричної і теплової енергії, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 07.08.1996 № 929 (із змінами і доповненнями), питання, які можуть бути вирішені Держенергонаглядом, мають належати до його компетенції, тобто стосуватися лише нагляду за додержанням вимог технічної експлуатації електричних станцій і мереж, вимог технічної експлуатації енергетичного обладнання об'єктів електроенергетики, підключених до об'єднаної енергетичної системи України за електричними і тепловикористовуючими установками та тепловими мережами  споживачів та суб'єктів електроенергетики.