Автор Тема: ЕЛЕКТРООПАЛЕННЯ (ВЕСЬ ЦИКЛ)  (Прочитано 2033 раз)

Poltava

  • Гість
ЕЛЕКТРООПАЛЕННЯ (ВЕСЬ ЦИКЛ)
« : 20 Жовтень 2015, 19:35:57 »
Добрый день. У меня вопрос к Полтаваобленерго, можете описать весь цикл получения электроотопления, на примере жилого дома в Полтавком районе. Что нужно мне как потребителю имея сейчас подключение (5 кВт 220 В). Хочу поставить Эл котел мощностью 16 кВт в жилой дом до 82 м2, кирпич, утеплен.
Интересует вся процедура: ТУ, проект, ввод в эксплуатацию, переделка технического паспорта и т.д.

Poltava

  • Гість
Re: ЕЛЕКТРООПАЛЕННЯ (ВЕСЬ ЦИКЛ)
« Reply #1 : 24 Жовтень 2015, 13:56:55 »
Шановне НКРЕКП , який термін відповіді на моє питання? Чи я отримаю відповідь та піду проліски збирати в лісі? Мені і не потрібен буде ел.котел взагалі! Дякую

Полтаваобленерго

  • Гість
Re: ЕЛЕКТРООПАЛЕННЯ (ВЕСЬ ЦИКЛ)
« Reply #2 : 26 Жовтень 2015, 09:23:55 »
Доводимо до Вашого відома порядок обладнання  житлових будинків (квартир) електроопалювальними установками та/або кухонними електроплитами в установленому порядку та вибору споживачем іншого виду тарифу (згідно листів-роз`яснень НКРЕ №4304/27/47-14 від 18.07.2014 р., №4613/13/47-14 від 31.07.2014 р.)
Обладнання об'єкта споживача електроопалювальними установками та/або електроплитами, здійснюється в наступному порядку:
1. Споживач за участі проектної організації формує завдання на проектування обладнання власного об'єкта (будинку або квартири) електроопалювальними установками та/або кухонними електроплитами та звертається із заявою до енергопостачальника (філії)  про його погодження. При погодженні визначається необхідність або відсутність необхідності збільшення потужності відносно величини зазначеної в Договорі про користування електричною енергію для населення.
1.1   У разі визначення величини  прогнозованого розрахункового навантаження об’єкту, пов’язаного із встановленням електроопалювального обладнання в житловому будинку, в межах першого ступеню стандартного приєднання (крім багатоквартирних будинків) погодження завдання на проектування у частині навантаження виконують філії. В інших випадках замовник звертається із заявою на погодження у частині навантаження до головного офісу ПАТ «Полтаваобленерго» за адресою: м. Полтава, вул. Старий Поділ, 5.
1.2   Якщо в результаті встановлення додаткового електрообладнання загальна потужність об'єкта споживача відносно зазначеної в договорі не збільшується та схема живлення електроустановки не змінюється, енергопостачальник погоджує споживачу завдання на проектування (в частині потужності об'єкта споживача, обліку) як вихідні дані на переобладнання об'єкта споживача. При погодженні звертати увагу на зазначену потужність, яка не повинна перевищувати дозволеної до використання згідно договору про користування електричною енергією.

Якщо в результаті встановлення додаткового електрообладнання загальна потужність збільшується відносно зазначеної в договорі та/або змінюється схема живлення електроустановки з однофазної на трифазну, споживач, власник (балансоутримувач об'єкта архітектури) замовляє в електропередавальній організації послугу з приєднання додаткової електричної потужності в порядку, передбаченому Правилами приєднання електроустановок до електричних мереж.
2. Після погодження завдання на проектування, споживач забезпечує виготовлення проектної документації на обладнання (переобладнання) об'єкта (будинку, квартири в цілому) та/або внутрішньобудинкових мереж електроопалювальною установкою та/або кухонною електроплитою і звертається з заявою (листом) до енергопостачальника для погодження.
3. Енергопостачальник перевіряє виготовлену проектну документацію на відповідність завданню на проектування та погоджує проект.
У разі величини  прогнозованого розрахункового навантаження об’єкту споживача в межах першого ступеню стандартного приєднання (крім багатоквартирних будинків), погодження проекту виконують філії.  В інших замовник звертається із заявою на погодження проекту до головного офісу ПАТ «Полтаваобленерго» за адресою: м. Полтава, вул. Старий Поділ, 5.
Погодження проекту, щодо відповідності технічних характеристик ввідного комутаційного апарату електроустановки об’єкту величині проектованого розрахункового навантаження і відповідності засобу обліку вимогам ПКЕЕН та ПУЕ, здійснюється заступником начальника філії зі збуту електричної енергії (заступником начальника філії).
4. Споживачем (власником) відповідного об'єкту проводиться введення в експлуатацію реконструйованого та/або побудованого, або технічно переоснащеного об'єкту.
Звертаємо увагу, що підтвердженням встановлення електрообладнання для опалення, приготування їжі,  тощо, є документи про уведення в експлуатацію електроопалювальної установки та/або кухонної електроплити. Для об'єкта архітектури (будинку, квартири) документом про уведення в експлуатацію являється технічний паспорт БТІ та акт про уведення в експлуатацію електроопалювальної установки споживача (акт виконаних робіт), виданий суб’єктом господарської діяльності, який має дозвільні документи (ліцензію, авторизовані сервісні документи, видані виробником обладнання  тощо) на виконання відповідних видів робіт (монтажних, пусконалагоджувальних робіт з електропостачання та електроопалення).
5. Споживач звертається до філії із заявою про факт введення в експлуатацію електрообладнання для опалення, приготування їжі тощо та внесення змін до договору про користування електричною енергією в частині зміни зазначеної у договорі величини електричної потужності (при збільшенні), тарифної групи, переліку електроустановок, якими обладнано об'єкт споживача чи категорії надійності струмоприймачів.
Підставою для внесення змін у договір про користування є підтвердження проектною документацією закінченого будівництва або реконструкції, довідкою про виконання технічних умов (у разі їх отримання), уведення в експлуатацію електроопалювальної установки та/або кухонної електроплити і надання споживачем наступних документів (копій):
1) Погоджене завдання на проектування;
2) Погоджений проект на реконструкцію, переобладнання або будівництво на об’єкті та/або внутрішньобудинкових мереж;
3) Технічний паспорт БТІ та акт про уведення в експлуатацію електроопалювальної установки споживача (акт виконаних робіт), виданий суб’єктом господарської діяльності, який має ліцензію на виконання монтажних та пусконалагоджувальних робіт систем  електропостачання та електроопалення;
4) Затверджені «мокрою» печаткою копії дозвільних документів (ліцензії, авторизовані сервісні документи, видані виробником обладнання  тощо) проектної та монтажної організацій (суб`єктів господарської діяльності);
5) Копії технічних паспортів електроопалювальних установок (пристроїв);
6) Довідка про виконання технічних умов (у разі їх отримання).
Копії документів, які підтверджуватимуть обладнання житлового приміщення електроопалювальною установкою та/або кухонною електроплитою в установленому порядку, зберігати в філії разом з договором про користування електричною енергією.
Новий тариф застосовується з дати укладення договору про користування електричною енергією із зазначенням переліку електроустановок, якими обладнаний об’єкт та внесенням змін щодо тарифу.