Автор Тема: Роз'яснення тарифу на ел.енергію та умови використання(примінення)  (Прочитано 2271 раз)

ПЕтро Миколайович

  • Гість
Прошу роз'яснити, як зрозуміти в тарифах на електро енергію пункт
1.3. Населенню, яке проживає в житлових будинках (у тому числі в житлових будинках готельного типу, квартирах та гуртожитках),обладнаних у встановленому порядку електроопалювальними установками (у тому числі в сільській місцевості)[/color]
Що означає те що я виділив червонив? Напишіть будь-ласка доступно і детально, що необхідно зробити щоб використовувати цей тариф тим більше що ми запланували поставити ел.котел і відмовитись від газу,котрим до тепер користувались.
Прошу надати роз'яснення.щоб можна було все виконати згідно чинного законодавства. Ми проживаємо в с.Хриплин Івано-Франківської міськради

ПАТ Прикарпаттяобленерго

  • Гість
На Ваше звернення на форум НКРЕКП ПАТ «Прикарпаттяобленерго» повідомляє наступне:
з урахуванням Закону України «Про архітектурну діяльність», установленим порядком щодо встановлення електроопалювальних електроустановок або електроопалювальних електроустановок та кухонних електроплит є підтвердження проектною документацією будинку того, що будинок обладнаний кухонними електроплитами та/або електроопалювальних електроустановок для приготування їжі, підігріву води, електроопалення має бути передбачене проектною документацією на будинок в цілому або на окрему його частину (квартиру, вбудоване нежитлове приміщення).
Якщо в технічному паспорті БТІ, зазначено, що об’єкт архітектури (будинок) або квартиру обладнано електроопалювальними електроустановка, такий об’єкт архітектури (будинок) або квартиру слід вважати обладнаним зазначеними електроустановками в установленому порядку.

Walter

  • Гість

Тоді ще одне питання до Вас:

Якщо в техпаспорті БТІ зазначено і еклектроопалювальні установки, і газове опалення одночасно, то в такому випадку можливий перехід на пільговий тариф по електроопаленню? 

Григорій

  • Гість

ПАТ Прикарпаттяобленерго

  • Гість
   Відповідно до листа НКРЕ № 4613/13/47-14 від 31.07.2014:
за наявності проектної документації на об’єкт архітектури (будинок) або для квартири – технічного паспорту БТІ, відповідно до яких об’єкт архітектури (будинок) або квартира обладнано електроопалювальними установками та/або кухонними електроплитами, такий об’єкт архітектури (зокрема будинок) або квартиру слід вважати обладнаними зазначеними електроустановками в установленому порядку.