Автор Тема: Двозонний тариф  (Прочитано 1488 раз)

Ihor Vasylevskyi

  • Гість
Двозонний тариф
« : 02 Жовтень 2015, 11:36:43 »
Прошу Вас відповісти на наступне запитання: чи діє обмеження  на кількість спожитої ел. енергії  за двозонним тарифом на нічний коефіцієнт для населення, що проживає в сільській місцевості. Наприклад, якщо я спожив 1000 кВт за місяць, то чи буде нічний коефіціїєнт 0,5 враховуватись для  тих 400 кВт, що спожиті після 600 кВт?

Дякую за відповідь.

Feniks84

  • Гість
Re: Двозонний тариф
« Reply #1 : 05 Жовтень 2015, 10:26:07 »
Якщо одним словом то "ДА" В інтернеті є формули в які ви підставляєте свої показники і вони вам розібють по блоках і по коофіцієнтах скільки потрібно платити.

Держенергонагляд

  • Гість
Re: Двозонний тариф
« Reply #2 : 02 Листопад 2015, 08:50:46 »
         Для розрахунків за спожиту побутовими споживачами електроенергію енергопостачальником застосовуються тарифи згідно з вимогами Порядку застосування тарифів на електроенергію (далі - Порядок), затвердженого постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики (далі – НКРЕ) від 23.04.2012 № 498, зареєстрованою в Міністерстві юстиції України 23.04.2012 за № 599/20912.
         Згідно з вимогами пункту 2.3 Порядку, за наявності окремого обліку споживання електроенергії за періодами часу розрахунки населення та споживачів, прирівняних до населення, проводяться за відповідними тарифами та такими тарифними коефіцієнтами:
         За двозонними тарифами, диференційованими за періодами часу:
         0,5 тарифу в години нічного мінімального навантаження енергосистеми (з 23-ї години до 7-ї години);
         повний тариф у інші години доби.
         Отже, зазначені тарифні коефіцієнти застосовуються до всього обсягу спожитої протягом розрахункового періоду (календарного місяця) електричної енергії.