Автор Тема: Збільшення дозволеної потужності  (Прочитано 4358 раз)

Вячеслав_Михайлович

  • Гість
Збільшення дозволеної потужності
« : 03 Вересень 2015, 10:58:54 »
Доброго дня !
В мене приватний будинок за договором потужність становить 2,3 кВ, напруга живлення 220В, я хочу збільшити потужність 5кВ, 380 В, при цьому у ОБЛенерго хочуть бачити план місцевості 1:2000, чи можу я його не надавати, че повинен він бути у Обленерго ? У Архітектурі немає плану, пропонують за 2500-3000 грн за виїзд та сйомку на місці ....

Підкажить шляхи вирішення проблеми щодо не надання плану місцевості.

deputatskyj

  • Гість
Re: Збільшення дозволеної потужності
« Reply #1 : 03 Вересень 2015, 12:45:50 »
Пункт 1.3 Правил приєднання:
" . . . До заяви про приєднання електроустановки певної потужності додаються:
ситуаційний план із зазначенням місця розташування електроустановки та викопіювання з топографо-геодезичного плану в масштабі 1:2000 із зазначенням місця розташування електроустановки, земельної ділянки або прогнозованої точки приєднання;
копія документа, який підтверджує право власності чи користування цим об'єктом або, за відсутності об'єкта, право власності чи користування земельною ділянкою;
копія належним чином оформленої довіреності чи іншого документа на право укладати договори особі, яка уповноважена підписувати договори (за потреби). ..."

Нечипорук В.

  • Гість
Re: Збільшення дозволеної потужності
« Reply #2 : 06 Вересень 2015, 17:48:29 »
Чи є лінія до якої приєднано ваш будинок трифазною?
Якщо так, то можна наполягати на непотрібності викопіювання 1:2000, а заяву писати "на збільшення потужності".
Є сенс писати заяву на збільшенні потужності в однофазному приєднанні- бо 5кВт в однофазному це одночасне включення 2кВт пральної машини, 2кВт чайника. 1 квт різних побутових пристроїв.
При трифазному приєднанні 5кВт це 1,7кВт на фазу-пральну машину вже не включите.

Spt

  • Гість
Re: Збільшення дозволеної потужності
« Reply #3 : 07 Вересень 2015, 09:41:13 »
Чи є лінія до якої приєднано ваш будинок трифазною?
Якщо так, то можна наполягати на непотрібності викопіювання 1:2000, а заяву писати "на збільшення потужності".
Є сенс писати заяву на збільшенні потужності в однофазному приєднанні- бо 5кВт в однофазному це одночасне включення 2кВт пральної машини, 2кВт чайника. 1 квт різних побутових пристроїв.
При трифазному приєднанні 5кВт це 1,7кВт на фазу-пральну машину вже не включите.
чи є якісь офіційні роз"яснення що викопіювання в даному випадку не потрібно?

Вячеслав_Михайлович

  • Гість
Re: Збільшення дозволеної потужності
« Reply #4 : 07 Вересень 2015, 21:37:54 »
линия рядом с домом 380 4-х проводная дайте ссылку или пояснения нкре что бы в обл энерго предоставить требований к повышению мощности не нашел, все подводят к стандартному присоединению ..... хээлп плииззз ...

Нечипорук В.

  • Гість
Re: Збільшення дозволеної потужності
« Reply #5 : 07 Вересень 2015, 22:30:36 »
http://www3.nerc.gov.ua/?id=8736
В цьому листі викопіювання розглядається, як основа для визначення типу приєднання (стандартне\нестандартне по відстані). А визначення відстані (до 300м)  здійснюється лише для нових приєднань. Для вже приєднаного до мереж енергокомпанії будинку ( з межею балансового розмежування існуючого приєднання на межі земельної ділянки) визначати відстань нема потреби, тому вимога енергокомпанії щодо надання в даному випадку викопіювання є проявом формального відношення до принципів права.

Spt

  • Гість
Re: Збільшення дозволеної потужності
« Reply #6 : 08 Вересень 2015, 12:38:10 »
http://www3.nerc.gov.ua/?id=8736
В цьому листі викопіювання розглядається, як основа для визначення типу приєднання (стандартне\нестандартне по відстані). А визначення відстані (до 300м)  здійснюється лише для нових приєднань. Для вже приєднаного до мереж енергокомпанії будинку ( з межею балансового розмежування існуючого приєднання на межі земельної ділянки) визначати відстань нема потреби, тому вимога енергокомпанії щодо надання в даному випадку викопіювання є проявом формального відношення до принципів права.
по суті питання я згідний, але в листі прямо нічого не вказано, а  формальне відношення до принципів права не є порушенням.

deputatskyj

  • Гість
Re: Збільшення дозволеної потужності
« Reply #7 : 10 Вересень 2015, 15:35:55 »
Согласен с Spt, тем более при проверке энергокомпании НКРЕКП, последняя будет четко требовать документы по списку из Правил присоединения и ни о каком формальном применении норм слушать не станет!

Kharkivenergy

  • Гість
Re: Збільшення дозволеної потужності
« Reply #8 : 06 Жовтень 2015, 09:24:58 »
   Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики    прийнято  Постанову  від 17 січня  2013  р.  №  32  “Про  затвердження  Правил  приєднання  електроустановок до електричних мереж”. Ці Правила регулюють відносини під час приєднання новозбудованих, реконструйованих чи технічно переоснащених електроустановок замовників до електричних мереж.
       Згідно п. 1.3. Правил Електропередавальна організація не має права відмовити в приєднанні до її мереж електроустановки замовника за умови дотримання ним вимог цих Правил.
До заяви про приєднання електроустановки певної потужності додаються:
ситуаційний план із зазначенням місця розташування електроустановки та викопіювання з топографо-геодезичного плану в масштабі 1:2000 із зазначенням місця розташування електроустановки, земельної ділянки або прогнозованої точки приєднання;
копія документа, який підтверджує право власності чи користування цим об'єктом або, за відсутності об'єкта, право власності чи користування земельною ділянкою;
копія належним чином оформленої довіреності чи іншого документа на право укладати договори особі, яка уповноважена підписувати договори (за потреби).

Григорій

  • Гість
Re: Збільшення дозволеної потужності
« Reply #9 : 02 Грудень 2015, 12:19:25 »
В цьому листі викопіювання розглядається, як основа для визначення типу приєднання (стандартне\нестандартне по відстані). А визначення відстані (до 300м)  здійснюється лише для нових приєднань. Для вже приєднаного до мереж енергокомпанії будинку ( з межею балансового розмежування існуючого приєднання на межі земельної ділянки) визначати відстань нема потреби, тому вимога енергокомпанії щодо надання в даному випадку викопіювання є проявом формального відношення до принципів права.
+++