Автор Тема: Тариф для поселка городского типа  (Прочитано 2784 раз)

Bounty

  • Гість
Добрый день!
Согласно Закона Украины №1807-IV: "сельская местность - это территории, находящиеся за пределами городов и являющиеся в основном зонами сельскохозяйственного производства и сельской застройки". (т.е., село, поселок, п.г.т. относятся к сельской местности).
На каком основании Харьковоблэнерго при выставлении счета за использованную эл.энергию для жителей п.г.т. не использует тарифы для населения, проживающего в сельской местности (до 150 кВт/час - 36,6 коп., свыше - 63), а выставляет счет как для города (до 100 кВт/час - 36,6 коп., свыше - 63).
Спасибо.

Держенергонагляд

  • Гість
Re: Тариф для поселка городского типа
« Reply #1 : 27 Серпень 2015, 15:23:06 »
      Згідно з вимогами пункту 2.1 Порядку застосування тарифів на електроенергію, затвердженого постановою НКРЕ від 23.04.2012 № 498, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 23.04.2012 за № 599/20912 (далі – Порядок), до категорії населення відносяться фізичні особи (громадяни), які споживають електричну енергію для власних побутових потреб у житлових будинках, квартирах, гуртожитках; для потреб особистих підсобних господарств, присадибних і садових ділянок, дач; для освітлення особистих гаражів та боксів.
      Для цілей цього Порядку населення за місцем проживання розподіляється на міське та сільське. До міського населення відносяться особи, які проживають у міських поселеннях (міста, селища міського типу), до сільського населення - особи, які проживають у сільській місцевості (селища, села).
      Отже, дії енергопостачальника в частині віднесення побутових споживачів, які проживають у селищах міського типу до категорії "міське населення" у тлумаченні вимог Порядку - правомірні. 

Bounty

  • Гість
Re: Тариф для поселка городского типа
« Reply #2 : 28 Серпень 2015, 10:16:55 »
Дякую за відповідь. Вимоги Постанови, про яку йдеться у Вашій відповіді, суперечать вимогам Закону України №1807-IV.
Постанова є підзаконним актом, але чомусь йому суперечить. В такій ситуації вимоги Постанови є незаконнимим і не можуть бути виконані. Особливо зараз, коли тарифи суттєво підвищуються, не варто дратувати людей прийняттям та виконанням якихось постанов, які суперечать Закону та ставлять людей на грань виживання. Тільки за три роки існування цієї Постанови обленерго вже достатньо нажилися на обдурюванні людей. Може, досить?