Автор Тема: Застосування тарифів в селищах міського типу  (Прочитано 1860 раз)

сергій1515

  • Гість
1. Хто може пояснити,  чому в селищах міськоко типу, застосовується тариф на електричну енергию загальний а не для населення що проживає  в селі.
2. Чім відрізняється село від селища міського типу.

прошу надати посилання на відповідні нормативні акти

Нечипорук В.

  • Гість
http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/1654-10
Якщо з законодавства про територіальний устрій зникне поняття селище мыського типу, то будуть зміни й в тарифах.

Kharkivenergy

  • Гість

Згідно з п. 2.1 “Порядку застосування тарифів на електроенергію, що відпускається населенню” (далі – Порядок), затвердженого постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 23.04.2012 № 498, “до категорії населення відносяться фізичні особи (громадяни), які споживають електричну енергію для власних побутових потреб у житлових будинках, квартирах, гуртожитках; для потреб особистих підсобних господарств, присадибних і садових ділянок, дач; для освітлення особистих гаражів та боксів.
Для цілей цього Порядку населення за місцем проживання розподіляється на міське та сільське. До міського населення відносяться особи, які проживають у міських поселеннях (міста, селища міського типу), до сільського населення – особи, які проживають у сільський місцевості (селища, села)”.
Стосовно другого питання щодо різниці між селом та селищем міського типу повідомляємо наступне: адміністративно-територіальним устроєм на території України енергопостачальні організації не займаються.