Автор Тема: Старые ТУ  (Прочитано 1256 раз)

alvo

  • Гість
Старые ТУ
« : 09 Червень 2015, 22:03:09 »
На руках есть старые ТУ на 20 кВт полученые в 12 году. есть стройпаспорт полученный в 12 году.. есть ТР полученное в 12 году. построена линия 10 кВ и КТП на 160 кВа но пока не сдано в эксплуатацию.. При пересчете из того, что не будет газа надо увеличить мощность мин на 30 кВт для электроотопления.. Можно ли изменить ТУ в части увеличения мощности домика  (так как проект и линии высоковольтные считались на 160 кВа) и выполнять их без платы за подключения?. Так как согласно правил в новой редакции получается второе КТП которое строит Киевоблэнерго.
« Останнє редагування: 09 Червень 2015, 22:08:47 від alvo »

ПАТ Київобленерго

  • Гість
Re: Старые ТУ
« Reply #1 : 27 Серпень 2015, 14:49:43 »
На руках есть старые ТУ на 20 кВт полученые в 12 году. есть стройпаспорт полученный в 12 году.. есть ТР полученное в 12 году. построена линия 10 кВ и КТП на 160 кВа но пока не сдано в эксплуатацию.. При пересчете из того, что не будет газа надо увеличить мощность мин на 30 кВт для электроотопления.. Можно ли изменить ТУ в части увеличения мощности домика  (так как проект и линии высоковольтные считались на 160 кВа) и выполнять их без платы за подключения?. Так как согласно правил в новой редакции получается второе КТП которое строит Киевоблэнерго.

     Шановний споживач!
     У відповідності до п. 3 Прикінцевих положень Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо плати за приєднання до мереж суб’єктів природних монополій» (набув чинності з 01 січня 2013 р.) : «Правовідносини, пов'язані з приєднанням об'єктів замовників до електричних і газових мереж (у тому числі правовідносини, які виникають у зв'язку із розпорядженням такими мережами та сплатою пайової участі), регулюються законодавством, яке діяло до набрання чинності цим Законом, якщо технічні умови щодо приєднання до електричних або газових мереж видано замовнику до 1 січня 2013 року і будівництво таких об'єктів розпочато до 1 липня 2013 року.».
      Датою початку будівництва об’єкту, слід вважати дату отримання документа, що дає право на виконання будівельних робіт.
     При цьому, загальні засади отримання права на виконання будівельних робіт визначені статтею 34 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».
      Виконання робіт з будівництва індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків не вище двох поверхів (без урахування мансардного поверху) площею до 300 кв. метрів, господарських будівель і споруд, зокрема гаражів, які розташовані на присадибних, дачних і садових земельних ділянках здійснюється після подання замовником повідомлення про початок виконання будівельних робіт.
     З врахуванням вищевикладеного, для приєднання належних Вам електроустановок потужністю 20 кВт до електричних мереж Товариства після 01.07.2013 року, на умовах договору про надання послуг з приєднання до електричних мереж невід’ємним додатком до якого  є отримані Вами ТУ, Вам необхідно надати документальне підтвердження початку будівельних робіт в період до 01.07.2013  по об’єкту будівництва - житловий будинок, а саме: повідомлення про початок виконання будівельних робіт по об’єкту будівництва, зареєстроване в Державній архітектурно-будівельній інспекції України у термін до 01.07.2015.
      У разі відсутності документального підтвердження розпочатого будівництва у термін до 1 липня 2013 року, правовідносини між Вами та Товариством, які пов’язані з приєднанням об'єкту замовника до електричних мереж, мають бути приведені у відповідність до вимог чинного законодавства та положень нормативно-правових актів, шляхом укладання договору про приєднання до електричних мереж за типовою формою, передбаченою Правилами приєднання електроустановок до електричних мереж, затверджених постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики від 17 січня 2013 року № 32.
       Після реалізації отриманих Вами ТУ  та виконання умов Договору про надання послуг з приєднання  до електричних  мереж або Договору про приєднання до електричних мереж, у т.ч. і введення в експлуатацію ТП-10/0,4 кВ з потужністю силового трансформатора, передбаченою узгодженим Товариством проектним рішенням, між Вами і Товариством має бути укладено  договір про користування електричною енергією з величиною дозволеної до використання потужності 20 кВт.
       У разі необхідності збільшення величини потужності електроустановок,  Вам необхідно звернутися з письмовою заявою в «Єдине вікно» до районного підрозділу ПАТ «Київобленерго» або до ПАТ «Київобленерго» за адресою: м.Київ, вул. Стеценка, 1А, та надати наступний перелік документів:
 1. Ситуаційний план із зазначенням місця розташування електроустановки та викопіювання з топографо-геодезичного плану в масштабі не більше 1:5000 із зазначенням місця розташування електроустановки, земельної ділянки або прогнозованої точки приєднання.
 2. Копія документа, який підтверджує право власності чи користування цим об'єктом або, за відсутності об'єкта, право власності чи користування земельною ділянкою.
 3. Копія належним чином оформленої довіреності чи іншого документа на право укладати договори особі, яка уповноважена підписувати договори (за потреби).
 4. Копію (сторінки 1-4, реєстрація) паспорта з пред’явленням оригіналу.
 5. Копію ідентифікаційного коду з пред’явленням оригіналу.
     Копії документів надаються замовником особисто з пред’явленням оригіналу, або нотаріально завірені.
     При цьому, технічними умовами  на приєднання електроустановок може бути передбачено використання діючих електричних мереж, в т.ч. ТП-10/0,4 кВ, які належать Вам, у разі наявності відповідного резерву пропускної спроможності мереж та резерву потужності силового трансформатора ТП-10/0,4 кВ.

З повагою, ПАТ "Київобленерго".