Автор Тема: Укладення договору на користування електричною енергією  (Прочитано 1849 раз)

мария123

  • Гість
Доброго дня. Для укладення договору на користування електричною енергією мешканцям необхідно надати, зокрема документ, що підтверджує право користування квартирою. Прошу Вас надати чіткий перелік доуметів, що підтверджують право користування житловим приміщенням.
« Останнє редагування: 21 Травень 2015, 12:15:39 від мария123 »

ПАТ Київобленерго

  • Гість
Доброго дня. Для укладення договору на користування електричною енергією мешканцям необхідно надати, зокрема документ, що підтверджує право користування квартирою. Прошу Вас надати чіткий перелік документів, що підтверджують право користування житловим приміщенням.
      Шановний авторе мария123!
      Відповідно до листа НКРЕ від 19.10.2009 № 6905/11/17-09 щодо надання роз'яснення стосовно укладення або зміни договорів про користування електричною енергією (опубліковано в періодиці "Інформаційний бюлетень НКРЕ" №  11, 2009 р.) згідно з положеннями пункту 3 Правил користування електричною енергією для населення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 26.07.99 № 1357 (далі - ПКЕЕН), споживання електричної енергії здійснюється на підставі договору про користування електричною енергією (далі - Договір) між споживачем і енергопостачальником, що розробляється енергопостачальником згідно з Типовим договором (додаток 1 ПКЕЕН) і укладається на три роки.
      Споживач - фізична особа при укладенні договорів про користування електричною енергією має надати енергопостачальнику наступні документи:
1) у разі закінчення терміну договору або зміни власника об'єкта:
      - паспорта;
      - довідки податкового органу про включення власника до державного реєстру фізичних осіб (присвоєння ідентифікаційного коду ДРФО); 
      - підтвердження права власності чи користування фізичної особи на об'єкт.
2) у разі укладення договору на новозбудований (реконструйований) об'єкт:
      - паспорта;
      - довідки податкового органу про включення власника до державного реєстру фізичних осіб (присвоєння ідентифікаційного коду ДРФО); 
      - підтвердження права власності чи користування фізичної особи на об'єкт;
      - технічні умови та проектна документація, погоджена з енергопостачальником;
      - документ, який підтверджує виконання технічних умов.
     
      Укладення або зміна договорів про користування електричної енергією мають оформлюватись з урахуванням вимог чинного законодавства України.

З повагою, ПАТ "Київобленерго"
« Останнє редагування: 30 Листопад 2015, 15:55:04 від ПАТ Київобленерго »