Автор Тема: Правомірність написання заяви на перелік документів  (Прочитано 1500 раз)

Poltava

  • Гість
При укладанні договору на постачання електричної енергії в Полтавській філії ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО», окрім стандартної заяви на укладання договору (на ім'я нач. філії Гвоздика О.І.) договірний відділ наголошує на необхідності написання ЗАЯВИ НА ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ

Питання до Полтаваобленерго?
- згідно якого нормативного документу необхідно писати цю заяву на перелік документів
- вказати ПІП, посаду працівника якому необхідно здавати цю заяву
- чому необхідно окремо йти до юристів та здавати їм юридичні документи, а не реалізувати це за принципом "ЕДИНОГО ВІКНА"
 

« Останнє редагування: 08 Травень 2015, 14:25:55 від Poltava »

Полтаваобленерго

  • Гість
При зверненні споживача до Полтавської філії міських електромереж  ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» (групи договорів) з намірами укласти договір, йому надається консультація та перелік документів, на виконання вимог п. 5.4. Правил користування електричною енергією які споживач повинен надати на стадії підготовки до укладення договору, про що зазначається в журналі реєстрації звернень споживачів стосовно укладення договорів. Заява стосовно укладення договору приймається та реєструється після здійснення споживачем всіх необхідних заходів, надання оригіналів та копій документів згідно з наданим йому переліком у повному обсязі.