Автор Тема: Двотарифний лічільник  (Прочитано 7119 раз)

samnick

  • Гість
Двотарифний лічільник
« : 11 Квітень 2015, 09:05:17 »
Доброго дня,

Цікавить декілька питань стосовно багато тарифних лічильників:

1) Де та які саме можна придбати
2) Як виглядає процедура ? Куди бігти, які документи потрібно , скільки коштує
3) що робити у разі якщо НКРЕКП змінить коефіцієнти, або буде відмінено перехід на літній та зимовий час .
4) наскільки часто можна міняти тариф (з 2х на 3 або навпаки)
5) чи лишаються субсидії у вигляді до 100 та 600 кВт∙год
6) якщо лишаються субсидії по лімітах, як вираховувати суму до сплати
7) Саме цікаве для мене, Чи дозволять мені у разі якщо я придбаю відповідний лічильник , запрограмувати та використовувати (буде відповідний додатковий дріт з лічильника) релейний вихід.


Kharkivenergy

  • Гість
Re: Двотарифний лічільник
« Reply #1 : 08 Травень 2015, 13:15:01 »

1. Багатофункціональний розрахунковий П.О. повинен бути вказаний у Держреєстрі України та відповідати вимогам ЗУ “Про метрологію”. Для уточнення типу та модифікації лічильника радимо безпосередньо звернутися до РВЕ з проханням надати рекомендації до П.О.
2. Придбаний П.О. разом із заявою встановленої форми від споживача подається до РВЕ. Параметризація “побутових” багатофункціональних розрахункових П.О. відбувається безкоштовно, але проведення відповідних робіт з встановлення та технічної перевірки є платною послугою. Ціна послуги визначається згідно кошторису що містить деталізацію проведених робіт та матеріальних затрат. Для уточнення розміру оплати радимо безпосередньо звернутися до РВЕ.
3. Параметризація багатофункціональних розрахункових П.О. не передбачає введення тарифних коефіцієнтів. Ці коефіцієнти враховуються при формуванні рахунків для сплати за спожиту електроенергію. У разі відміни переходу на зимовий час компанія за власний рахунок застосує відповідні дії щодо перепрограмовування П.О.
4. Зміна ставок тарифів, диференційованих за періодами часу, відбувається не частіше ніж раз на рік.
5. Субсидія це щомісячна адресна безготівкова допомога, що надається за рахунок коштів державного бюджету для відшкодування витрат оплату житлово — комунальних послуг. Отже, це питання є компетенцією територіального відділення Управління праці та соціального захисту населення.
6. Розрахунок суми до сплати споживачем залежить від кількості спожитої електроенергії на яку надана субсидія. Величина оплати буде складатися з обов'язкової частки плати та оплати за різницю між спожитою електроенергією та нормою на яку призначається субсидія. Норма, на яку призначається субсидія, не впливає на застосування лімітних коефіцієнтів.
7. Бажання застосування для власних потреб додаткових програмно - апаратних опцій багатофункціональних розрахункових П.О.(реле управління, контакт HDO та ін.) радимо відобразити у заяві до РВЕ з проханням надати рекомендації до П.О., та повинно бути відображено у заяві встановленої форми на параметризацію багатофункціонального розрахункового П.О.

samnick

  • Гість
Re: Двотарифний лічільник
« Reply #2 : 08 Травень 2015, 13:36:57 »
Дякую за розгорнуту відповідь.

VONeS

  • Гість
Re: Двотарифний лічільник
« Reply #3 : 13 Липень 2015, 22:29:04 »
Теж дякую за розгорнуту відповідь, и хочу задати питання, як існуючий користувач с трьохтарифним лічильником:
Чи потрібно перепрограмувати лічильник при зміні тарифу з 3 на 2, чі в обленергно буде можливо сумувати показання по двом тарифам (день та пік), та мати ті ж самі показання, що й при 2х? Останні 5 років використання трьохтарифного лічильника мало сенс, але з існуючими тарифами я його перестав бачити.
Дякую.

Feniks84

  • Гість
Re: Двотарифний лічільник
« Reply #4 : 14 Липень 2015, 08:27:34 »
потрібно перепрограмовувати по перше це різні часові пояси і ціни а по друге саме елементарно це при контрольному зйомі показів контролер буде всерівно знімати три показника і буде путанина.

Kharkivenergy

  • Гість
Re: Двотарифний лічільник
« Reply #5 : 14 Липень 2015, 15:02:16 »

Для переходу на розрахунки за електроенергію з тризонного тарифу на  двозонний необхідно перепрограмування існуючого тризонного лічильника. Принцип дії двозонного лічильника такий самий, як тризонного, сумується  спожита електроенергія по двох добових тарифних зонах: денна (повний тариф) з 7.00 до 23.00 і нічна (0,5 тарифу) з 23.00 до 7.00. Загальна кількість спожитої електроенергії в кВт.год, зафіксована двозонним електролічильником, не повинна відрізнятися від кількості електроенергії, зафіксованої тризонним, як що не змінився характер навантаження струмоприймачив.