Автор Тема: Погодження проекту (стандартне приєднання)  (Прочитано 2186 раз)

Poltava

  • Гість
Питання до ПАТ "Полтаваобленерго".

Замовник отримав технічні умови на стандартне приєднання свого об'єкту (точка приєднання визначена не на межі земельної ділянки, а в діючих мережах обленерго (РУ 0,4 ТП). Тобто є роботи в мережах Замовника. Питання:
- який термін погодження проекту на ЛЕП замовника (вашими службами)?
- в разі перевищення терміну , куди нам скаржитися тел? ПІП особи відповідальної
- Ви погоджуєте проект, чи робити експертизу проекту? наявність у вас ліцензії на експертизу мається?

Полтаваобленерго

  • Гість
>
> ПРАВИЛА
> приєднання електроустановок до електричних мереж ЗАТВЕРДЖЕНО
> Постанова Національної комісії,
> що здійснює державне
> регулювання у сфері
> енергетики
> 17.01.2013  № 32
>
> Зареєстровано в Міністерстві
> юстиції України
> 8 лютого 2013 р.
> за № 236/22768
> ...
>Відповідно до абзацу 8 та 9 пункту 3.1.7. розділу ІІІ. Приєднання, яке не є стандартним
> Строк розгляду поданої електропередавальній організації на узгодження проектної документації не може перевищувати 15 робочих днів від дня отримання, а у випадку приєднання електроустановок потужністю 5 МВт та більше - 30 робочих днів. За результатами розгляду електропередавальна організація формує остаточний перелік зауважень та рекомендацій та оформлює технічне рішення до проектної документації. Зауваження та рекомендації до проектної документації викладаються окремим розділом у технічному рішенні.
>
> Строк доопрацювання проектної документації не може перевищувати 30 робочих днів від дня отримання замовником зауважень до неї.
Телефони для скарг містяться на офіційному сайті ПАТ "ПОЛТАВАОБЛЕНРГО" у вкладці "СПОЖИВАЧАМ" - "ПРИЄДНАННЯ ЕЛЕКТРОУСТАНОВОК"  - "КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ ПО ПРИЄДНАННЮ ЕЛЕКТРОУСТАНОВОК"
ПАТ "ПОЛТАВАОБЛЕНРГО" виконує саме погодження проекту, а не експертизу проекту. Проект повинен відповідати вимогам ТУ та чинним нормативним документам з проектування електроустановок, які діють на території України на час подання проекту на погодження.
Згідно чинного законодавства України, експертиза проектів не підпадає під ліцензовану діяльність, а виконується особами, які у встановленому порядку отримали відповідний кваліфікаційний сертифікат.


Poltava

  • Гість
Звертаю увагу що технічні умови отримані на СТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ?

 АЛЕ ПРОЕКТ В СТОРОНУ ЗАМОВНИКА (БУДІВНИЦТВО ЛЕП)
Який термін погодження при стандартному приєднанні?
Якщо він перевищую 15 днів, куди мені слати листа про скаргу на затримання термінів? на ім'я якого директора?

Дякую
« Останнє редагування: 15 Квітень 2015, 15:40:14 від Poltava »

Нечипорук В.

  • Гість
Якщо точка приєднання  при стандартному приєднання не знаходиться на межі земельної ділянки замовника, або на території зем ділянки(за згодою), то такий договір суперечить Закону, вся процедура суперечить Правилам, а Ваше питання не врегульоване нормативно-правовими актами, а лише Вашим договором. Якщо в такому ексклюзивному договорі не обумовлено термін погодження тої проектної документації, то в суді посилайтесь на термін 10 робочих днів, за аналогією права.

Влад Нечай

  • Гість
Может Вы не поняли значения своих ТУ стандартного присоединения? И проэктант не понял, взявшись разрабатывать не проэкт вашего распредустройства, которое будет подключено в точке присоединения, а ЛЭП в сторону точки обеспечения мощности? Но проэкт сетей от точки присоединения до точки обеспечения мощности делает Облэнерго, а не заказчик.