Автор Тема: Подключение от высоковольтной линии  (Прочитано 4258 раз)

alena.a75

• Гість
Подключение от высоковольтной линии
« : 19 Березень 2015, 00:27:41 »
Подскажите пожалуйста, если у меня в селе проходит только линия 10 КВ, линии 0,4 нет. По расстоянию до линии где-то метров 100. Могу ли я рассчитывать на стандартное подключение? Если просить в заявлении напряжение, например не 380, а 10КВ? Если такое возможно, как будут происходить взаиморасчеты потом при переходе с 10ки на 0,4? Что ложиться на плечи заказчика, какие работы и оплаты?
« Останнє редагування: 19 Березень 2015, 00:29:45 від alena.a75 »

Feniks84

• Гість
Re: Подключение от высоковольтной линии
« Reply #1 : 19 Березень 2015, 08:01:21 »
Якщо коротко то можливо. В Тех умовах Вам поставлять точку забезпечетя і точку продажу на опорі 10 квт, запроектують побудувати КТП для преходу з 10 на 0,4 квт за яке ви заплатите і яке в майбутньому перейде на баланс Обленерго.
« Останнє редагування: 19 Березень 2015, 08:06:05 від Feniks84 »

Влад Нечай

• Гість
« Reply #2 : 19 Березень 2015, 08:12:15 »
Можете. Но в этом случае Вашей электроустановкой бутет "КТП 10/0,4 к которой  присоединен дом". За плату по стандартным ставкам Облэнерго подтянет к границе Вашего участка линию 10кВ и после сдачи Вами в эксплуатацию(по декларации)  КТП или/и дома подаст на спроэктированную и смонтированную Вами КТР напряжение 10кВ.Учет Ваш, потери в ТП Ваши. По своему проэкту, от учета в РУ0,4кВ Вашего КТП  Вы подключите дом.
Перейти на 0,4 - отдать КТП  в собственность Облэнерго , а землю под ней в пользование.

alena.a75

• Гість
« Reply #3 : 19 Березень 2015, 12:02:24 »
Можете. Но в этом случае Вашей электроустановкой бутет "КТП 10/0,4 к которой  присоединен дом". За плату по стандартным ставкам Облэнерго подтянет к границе Вашего участка линию 10кВ и после сдачи Вами в эксплуатацию(по декларации)  КТП или/и дома подаст на спроэктированную и смонтированную Вами КТР напряжение 10кВ.Учет Ваш, потери в ТП Ваши. По своему проэкту, от учета в РУ0,4кВ Вашего КТП  Вы подключите дом.
Перейти на 0,4 - отдать КТП  в собственность Облэнерго , а землю под ней в пользование.

"КТП 10/0,4 к которой присоединен дом" - а к каким обычно присоединяют? Это не очень "хорошо"? Я правильно понимаю, что проектирование, установка трансформатора и трансформатор - это буду оплачивать я? Если это переходит в собственность Облэнерго, они предложат мне купить трансформатор на мою  требуемую мощность или скажут приобретать большей мощностью, чтоб потом подключать всех желающих?
 А если указывать напряжение в заявлении 380, то у нас  получается не стандартное присоединение. Это выгоднее будет в плане финансовом или нет?
« Останнє редагування: 19 Березень 2015, 12:05:34 від alena.a75 »

Влад Нечай

• Гість
« Reply #4 : 19 Березень 2015, 12:51:13 »
Контекст Ваших вопросов подталкивает к подозрению, что Ваш участок находиться на територии, которая еще не прошла  процедуру "Электрификации" на основании детального плана застройки("больной" пункт 1.6 Правил присоединения). Ваши вопросы абстрактны без ответа на вопрос - "а что предусматривает генплан или детальный план застройки?". Вообще то сети(покрайней мере "костяк") не должны развиваться на основании несистемных, разнесенных во времени обращений застройщиков.

alena.a75

• Гість
« Reply #5 : 19 Березень 2015, 16:13:37 »
Наша территория действительно не электрифицирована, это поле, но рядом проходит высоковольтная линия 10КВ.    Влад Нечай  я не совсем поняла Ваш ответ, я прошу подсказать ответы на интересующие меня вопросы, чтобы понять свои дальнейшие действия. А вы пишите про какие-то "костяки". Что вы имеете ввиду под вопросом  "а что предусматривает генплан или детальный план застройки?" ?

Feniks84

• Гість
« Reply #6 : 19 Березень 2015, 16:31:42 »
Якщо це новий масив то згідно правил електрифікувати його повинен земле утримувач (сільська рада як правило) тобто вона  повинна звернутись в обленерго з пакетом документів на видачу Тех умов на всі земельні ділянки разом після цього їм запроектують побудувати КТП і Лінії і коли це буде зроблено лише тоді споживачі окремо звертаються за технічними умовами для підключення від 0,38 кв і це буде стандартне приєднання. Але як показує практика грошей в сільської ради нема і це все може тривати декілька років, тому збираються самі власники ділянок обирають уповноваженого який буде ходити від сіль ради і оформляти це все і платять також самі ну можливо якусь частку підкине сіль рада. Отака ситуація в нас на сьогоднішній день.  Ну і звісно КТП і лінії переходять на баланс Обленерго
« Останнє редагування: 19 Березень 2015, 16:35:09 від Feniks84 »

alena.a75

• Гість
« Reply #7 : 19 Березень 2015, 18:51:53 »
Вот теперь спасибо, рассказали. В сельраду мы ходили, они сказали, что денег нет, и они нам ничем помочь не могут. Вот теперь я хочу выяснить за что мне придется платить, если делать это все самой. Потяну я финансово это дело или нет? А можете указать где написано, что электирифицировать новые массивы должна сельрада, где можно это прочитать? Буду очень благодарна.

Влад Нечай

• Гість
« Reply #8 : 19 Березень 2015, 21:05:47 »
Надеюсь Ваше присутствие на форуме связано с поиском ответов в архивах обсуждений.Массу времени потрачено на обсуждение проблемы електрификации масивов. В разделе "HКРЕКП - регулятор енергетичного сектору України" эта тема называется "пункт 1.6 Правил присоединения электроустановок-комплексная застройка". Там есть даже примеры расчетов сум.Читайте! Ко всему добавлю, что есть надежда на изменение позиции НКРЕКП в сравнении с НКРЕ в части допустимости электрификации масивов за счет тарифов.

alena.a75

• Гість
« Reply #9 : 19 Березень 2015, 23:16:43 »
Спасибо за подсказку, поищу тему и буду изучать.

ПАТ Київобленерго

• Гість
« Reply #10 : 16 Квітень 2015, 15:48:40 »
Подскажите пожалуйста, если у меня в селе проходит только линия 10 КВ, линии 0,4 нет. По расстоянию до линии где-то метров 100. Могу ли я рассчитывать на стандартное подключение? Если просить в заявлении напряжение, например не 380, а 10КВ? Если такое возможно, как будут происходить взаиморасчеты потом при переходе с 10ки на 0,4? Что ложиться на плечи заказчика, какие работы и оплаты?

Шановний споживач!
       Приєднання електроустановки до діючих електричних мереж на відстань, що не перевищує 300 метрів по прямій лінії від місця забезпечення потужності до місця приєднання,  із заявленою потужністю приєднання до 50 кВт включно, являється стандартним приєднанням.
       Згідно наданої Вами інформації, приєднання належних Вам електроустановок попередньо можна класифікувати:
- як стандартне приєднання  на рівні напруги 10 кВ.
- приєднання  електроустановок на території, що підлягає комплексній електрифікації (у зв’язку з відсутністю мереж 0,4 кВ).
       Надання послуги із стандартного приєднання в себе включає:
   1. Розробку технічних умов та підготовку проекту договору про приєднання.
   2. Розробку за вихідними даними технічних умов та/або завдання на проектування проектної документації та, у разі розроблення проектної документації замовником, її погодження.
   3. Роботи, які безпосередньо пов'язані з будівництвом та/або реконструкцією електричних мереж, що необхідні для забезпечення приєднання електроустановки замовника, у тому числі такі витрати (без ПДВ):
   на будівництво та/або реконструкцію мереж (підстанцій, повітряних та/або кабельних ліній) згідно з проектною документацією. У  випадку приєднання по 10 кВ - це будівництво відгалуження ПЛ-10 кВ до межі належної Вам земельної ділянки;
   на обладнання систем захисту;
   на обладнання вузлів обліку;
   на інші роботи, безпосередньо пов'язані з наданням послуг з приєднання.
   4. Підключення електроустановки замовника до електричних мереж.
До обов’язків замовника у випадку стандартного приєднання по 10 кВ слід віднести:
   - оплату замовником ПАТ "Київобленерго" плати за стандартне приєднання; 
   - розробку проектної документації на будівництво ТП-10/0,4 кВ та мереж внутрішнього електропостачання;
   - узгодження проектної документації з електропередавальною організацією;
   - виконання будівельно-монтажних  і пусконалагоджувальних робіт по будівництву ТП-10/0,4 кВ та мереж внутрішнього електропостачання (з оформленням в Держархбудінспекції декларації про початок виконання будівельних робіт та декларації про готовність об’єкта до експлуатації, оформленням протоколів вимірів та випробовувань).
       Приєднання  електроустановок на території, що підлягає комплексній електрифікації, здійснюється у порядку, передбаченому пунктом 1.6 Правил приєднання електроустановок до електричних мереж, затверджених постановою НКРЕ від 17.01.2013 № 32.
       Остаточне визначення  порядку та типу приєднання здійснюється персоналом Товариства після вивчення наданих Вами документів, обстеження території, на якій розміщено належну Вам земельну ділянку з урахуванням проходження діючих мереж електропередавальної організації.
      Для приєднання електроустановки певної потужності до електричних мереж Ви можете звернутися з письмовою заявою до районного підрозділу ПАТ «Київобленерго»  за місцем знаходження Вашої електроустановки або до ПАТ «Київобленерго» за адресою: м. Київ, вул. Стеценка, 1-А; та надати наступний перелік документів:
  1. Ситуаційний план із зазначенням місця розташування електроустановки та викопіювання з топографо-геодезичного плану в масштабі не більше 1:5000 із зазначенням місця розташування електроустановки, земельної ділянки або прогнозованої точки приєднання.
  2. Копія документа, який підтверджує право власності чи користування цим об'єктом або, за відсутності об'єкта, право власності чи користування земельною ділянкою.
  3. Копія належним чином оформленої довіреності чи іншого документа на право укладати договори особі, яка уповноважена підписувати договори (за потреби).
  4. Копію свідоцтва платника ПДВ (копію витягу з Реєстру платників ПДВ) або копію свідоцтва платника єдиного податку (копію витягу з Реєстру платників  єдиного податку).
  5. Копію свідоцтва (витягу) про державну реєстрацію.
  6. Копію довідки з ЄДРПОУ (статистика).
  7. Копію статуту та наказу про призначення керівника.
       Копії документів надаються з пред’явленням оригіналу, або нотаріально завірені.
       У разі наявності у власності споживача ТП-10/0,4 кВ, розрахунки за спожиту електричну енергію здійснюються відповідно до показів розрахункових приладів обліку з урахуванням втрат електричної енергії  у силовому трансформаторі ТП-10/0,4 кВ, визначених, як правило, розрахунковим шляхом.

З повагою, ПАТ "Київобленерго".